XRP Fiyat Tahminleri 2020, 2025, 2030 XRP 4 Dolar Olur mu?

Ripple (XRP) Fiyat Tahmini Genel Bakış

XRP fiyatı dramatik Altcoin sezonu sayesinde yükselmiş ve daha sonra son Bitcoin fiyat düzeltmesi ile aşağı düşmüş. Bu dalgalanmalar büyük olasılıkla son haberler neden olmuş olabilir.Kripto vergilendirme tasarısı öneren Rusya ve kripto düzenlemeleri için acele eden Trump İdaresi söylentileri . Ripple’ın Kasım 2020’ye kadar önemli ölçüde dalgalanma yaşadığını söylemek güvenli.

Son olayların yerine oynaklıkta böyle bir artış beklenebilir, ancak Bitcoin fiyat düzeltmesi gerçekleştiğine göre şu an düşüş yolunda olmalı.

XRP Fiyat Tahmini: Ripple Listede 3. Sırada

Ripple, CMC’de üçüncü sırayı almış olabilir, ancak bu yalnızca traderler kârdan para kazandıkça ve şu anda batmakta olan gemiyi terk ettiği için geçici olabilir. Bitcoin gerisinde kalmış XRP , Tether (USDT) ve Bitcoin Cash ( BCH ) ve kripto para, Ethereum kraliçesi üzerinde gittikçe değer kazanıyor.

Büyük kripto alışverişi rağmen Binance yaptığı bildiri ile Q2 raporunu açıklayan XRP – değişimi üzerindeki beşinci en kötü performans gösteren dijital para birimi olarak XRP slingshotted geri getirmek için çaba sarfediyor.

Ripple, gelişimini rayından çıkaran davalar gibi bazı kamusal zorluklara dahil olmuştur. Örneğin, satış ve tanıtımı karşı uzun süren sınıf davasıyla XRP belirteçleri ve telif hakkı ihlali yasal işlem Avustralya’da PayID markasının kullanımı üzerinde. Aynı dönemde Ripple’ın önemli ortaklarından Santander Bank, Ripple’ın sınır ötesi ödeme sistemi One Pay FX ile ilgili sorunlarını dile getirdi.

2020’de XRP için Olumlu Gözükenler

Olumlu tarafı, 2020’nin ilk yarısında Ripple’ın İsteğe Bağlı Likiditesi, 11 kat büyümeyi temsil eden toplam işlemlerde 2 milyar dolardan fazla işlem yaptı. Ayrıca, Ripple’ın ortağı Flare Network, hem Ripple hem de Ethereum blok zincirlerini birbirine bağlayan bir proje açıkladı. Proje , Ripple ( XRP ) blok zincirine akıllı sözleşmeler sunacak ve faydasını artıracak.

XRP / USD fiyat eylem 20 Eylül’de Ortalama (EMA) Hareketli Üslü test ettikten sonra düşüş eğilimi görüldü. Ripple’ın fiyatı o sırada 0,244 dolarlık fiyat seviyesinin altına düştü. Bununla birlikte, XRP / USD çifti düzeltildi ve en son düşüşün yüzde 23,6 Fibonacci geri çekilme seviyesini 0,2547 $ ‘dan 0,2426 $’ lık düşük seviyelere yükseldi.

XRP fiyatının iki aydan kısa bir süre sonra 0,8 doların üzerine çıkacağını düşünmek .

Ripple (XRP) fiyatı 0,5 dolar seviyelerine geriledi – sırada ne var?

Ripple, Ryan Fugger’ın RipplePay adlı merkezi olmayan bir ödeme sisteminin ilk prototip taslağını tasarladığı 2004 yılında doğdu. Ödeme sistemi daha sonra 2005 yılında tek bir amaç doğrultusunda dünyaya tanıtıldı: küresel bir ağ içinde güvenilir ödeme çözümleri sunmak.

2012’de Jed McCaleb ve Chris Larsen, RipplePay’i devraldı ve OpenCoin olarak yeniden markalandırdı. Bundan böyle firma, dikkatini bankalar ve büyük finans kurumları için ödemeleri kolaylaştırmak için bir protokol oluşturmaya odakladı. Ancak şirket, eski ve şimdiki adı Ripple üzerinde anlaşmaya karar verdi.

XRP , Ripple’ın en büyük müşterileri olan bankalar gibi finans kurumları için caziptir. Bankalar tüm dünyada büyük miktarlarda para taşıyorlar ve XRP burada devreye giriyor; büyük miktarları hızlı ve son derece düşük bir maliyetle taşımak. Ripple’ın amacı , tüm sınır ötesi ödeme endüstrisini bozmaktır.

Ripple , bugünün uluslararası banka havaleleri standardı olan SWIFT’in yerini almayı hedefliyor . SWIFT hem yavaştır hem de yüksek ücretler alır. Mali kuruluşlar kucaklayan edilmiş Ripple’ın xRapid kullandığı o XRP hızlı ve düşük maliyetle para küresel mermi taşımak belirteçleri.

Pek çok sektörde yeni bir standart olma potansiyeli

Ek olarak Ripple, MoneyGram ve Western Union gibi geleneksel uluslararası transfer firmalarının yerini alabilir. Ripple geçtiğimiz günlerde MoneyGram’dan bir hisse satın aldı ve hisselerinin büyük ölçüde artmasını tetikledi.

Ripple, birçok sektörde yeni bir standart olma potansiyeline sahiptir. Kripto para birimi, piyasadaki diğer tüm dijital para birimlerinden daha fazla, en yüksek uzun vadeli fiyat potansiyeline sahiptir. Hem uzun vadeli hem de kısa vadeli fiyat tahminleri yapmak zor olsa da, bu kılavuz, kesin XRP fiyat tahminleri yapmak için XRP’nin tüm temel bilgilerini ve kapsamlı analizini kapsayacaktır .

XRP 2014, 2017, 2018 2019 Fiyatları ve Teknik Analizi

Ripple ödeme sistemi ve kripto XRP’si yaklaşık 2014’ten beri var. XRP , piyasayı 0,06 dolardan işlemeye başladı. Ripple, dünyanın dört bir yanındaki en iyi bankalarla ortaklıklar kurmaya ve anlaşmalar yapmaya devam etti ve XRP’nin fiyatı artmaya başladı. 2014 itibariyle, Token hala uygun olsa da Ripple’ın fiyatı hızla artmaya başladı.

Mayıs 2017’de Ripple fiyatı, 0.34 dolara mal olan bir XRP yükseliş ile ilk zirvesine ulaştı . XRP’nin fiyatındaki artış, Ripple’ın hem Singapur’da hem de Mumbai’de ofisler açarak kendisini sınır ötesi ödemelere ve kripto para birimi endüstrilerine girmesiyle aynı zamana denk geldi.

İkinci fiyat düşüşü, XRP fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,84 $ ‘a ulaştığı Ocak 2018’de geldi . Ripple, o yıl en karlı dijital para birimi haline geldi ve yatırımcılara yüzde 1000’in üzerinde yatırım getirisi sağladı. Bununla birlikte, fiyat aynı yıl içinde kademeli olarak 0,29 doların altına düştü.

İlerlerken, madeni paranın fiyatı Eylül 2018’de 0,56 dolarlık bir fiyat seviyesine ulaşmak için tekrar yükseldi . O zamandan beri kripto token fiyatı 0,6 doların altında kaldı.

2019 yılında XRP fiyat herhangi bir önemli atılım $ 0.02- 0.05 $ bölge içinde hareket görmedik.

2020’de şimdiye kadar XRP fiyatı, yalnızca XRP sadıklarının tahmin ettiği yükseliş yükselişini takip etti – Kasım 2020’nin ilk birkaç haftasında yüzde 300’ün üzerinde muazzam bir artışa ulaştı.

XRP Tahminleri 2020, 2025, 2030

Ripple’ın dünya çapındaki düzenleyiciler, endüstri uzmanları ve diğerleri ile iyi ilişkisi , Ripples fiyatının güçlü bir performans görmesini sağlar. Bununla birlikte, XRP fiyat tahmini için teknik fiyat analizi, neden belirli fiyat seviyelerine ulaşılabileceğini açıklayabilir.

Ripple’ın fiyatı üzerinde geniş kapsamlı bir etkisi olabilecek şey, ana şirketinin Ripple’ın yeni operasyonlarını finanse etmek için daha fazla token satışını durdurmasıdır. Bu olursa, XRP’ye olan talep , kripto değerinde meteorik bir artışa dönüşen Ripple ( XRP ) token arzından çok daha ağır basacaktır .

Ripple, anlık sınır ötesi yerleşimler için dünyadaki bankaları birbirine bağlayan RippleNet teknolojisi nedeniyle büyük ölçüde popüler . Banka, yavaş ve pahalı SWIFT bankadan bankaya banka havalesi için bir yardımcı olarak sınır ötesi transferleri kolaylaştırmak için dünyanın önde gelen bankalarıyla ilişkilerini geliştirmek için yıllar içinde büyük adımlar atıyor.

Ripple, koronavirüs salgını dünya düzenini bozmadan önce 2020’yi güçlü bir şekilde başlattı. 2019 pazar girişini ikiye katlamayı hedefleyen şirketin 2020’de varlığını daha fazla ülkeye genişletmesini bekliyoruz. Bloomberg, Ripple mevcut CEO ile yaptığı görüşme sırasında Brad Garlinghouse söyledi: “Ben fiyatı hakkında sanmıyorum XRP kısa vadede. Bence XRP’nin bir işlemin hızı ve bir işlemin maliyeti açısından en verimli olmasını sağlayabilirsek , daha fazla insan onu kullanacaktır. “

2020 için Crypto Rand XRP fiyat tahmini

Kripto Rand, Twitter’da fazla 200k takipçileri ile tanınmış cryptocurrency piyasalar analisti eğer iddia XRP fiyat arasındaki 0,30 $ ve 0,31 $ bugünkü fiyat aralığında geçmiş gider sayfada Dalga fiyat per olarak $ 0,47 doğru yaklaşık 50 oranında muhtemelen tırmanacak çizelgeleri.

Josh Olszewicz XRP fiyat tahmini

Brave New Coin’deki bir diğer popüler kripto para birimi analisti Josh Olszewicz, Crypto Rand’ın Ripple fiyat tahminiyle aynı fikirde olan tweetine yanıt verdi. O takdirde belirtti XRP 0,30 $ direnç geçmiş kırmaya yapar, fiyatı onun başına, takip eden aylarda 0,50 $ bir ağız sulandıran 66 oranında tırmanacak XRP fiyat tahmini.

Cryptoground XRP fiyat tahmini

Bir başka yükseliş Ripple fiyat tahmini Cryptoground.com tarafından verilmişti ve Cryptoground.com, kriptonun bir yılda 0.348 $ ‘dan işlem yapacağını ve yaklaşık yüzde 28 getiri sağladığını tahmin ediyordu. Onların teknik analiz ve uygun XRP kadar fiyat tahmini, bu ralli ilerleyeceğine XRP fiyat onların Ripple fiyat tahminleri 2025 yılında $ 1,9422 ulaşır.

2020, 2022 için Longforecast XRP fiyat tahminleri

Longforecast.com adlı bir diğer çok popüler kripto para tahmin sitesi, Aralık 2020’de Ripple fiyat tahminini 0.17 $ olarak öngörüyor. Web sitesi 2020 Ripple fiyat tahminini vermeye devam ediyor ve fiyatın XRP token başına 0.09 $ ‘a düşeceğini öne sürüyor .

Walletinvestor XRP fiyat tahminleri 2020-2025

Tahminlerine göre XRP , kötü riskli bir yıllık yatırım seçeneğidir. Jetonun değeri 0,04 dolara düşebilir. Uzun vadeli bir seçenek olarak XRP daha iyi performans göstermelidir. Jetonun değeri kademeli olarak artacak ve 2020’yi 0,46 dolardan kapatacak   2021’de değeri 0,58 dolara yükselebilir ve Ripple’ın 2025’teki ortalama fiyatı  2,32 dolar olur .

Ripple (XRP) 2020’de Ne Kadar Olacak?

Mevcut XRP fiyatı yaklaşık 0,54 dolar ve BTC’nin fiyat hareketiyle güçlü bağları var gibi görünüyor – 25 Kasım’da BTC fiyatı ile düşüş yaşadı . Hem XRP hem de Bitcoin, Kasım 2020’ye doğru yükseliş ivmesi gördü, ancak Bitcoin’in fiyat düzeltmesinden bu yana, iyileşme görünmesi yavaş olabilir. Xrp fiyatı 24 Kasım’da 0.78 Doları görerek önündeki engelleri kaldırmayı amaçlıyor ve hızlıca 2020 zirvesine doğru gidiyor.

En büyük XRP fiyat tahmini ve medya kuruluşu Ripple Coin News’e göre XRP fiyatı 2020, 4.0 $ bölgesini geçerek yaklaşık 5 $ ‘lık sert dirençle karşı karşıya kalacak. Özellikle, fiyat artışının itici gücü, halihazırda mevcut Ripple gelişimlerini kolaylaştıran ortaklıklar ve yeni teknoloji çözümleridir. Bu, 2020’de henüz meyve vermedi.

Önümüzdeki beş yıldaki XRP fiyat tahmininin 4,52 $ bölgesinde işlem görmesi bekleniyor. Ripple, birkaç yıl içinde fiyatını artırması beklenen Latin Amerika ve Avrupa bankalarıyla ortaklık yapıyor.

XRP 10 dolara ulaşabilir mi?

Ripple, şu anda dünyanın en iyi beş kripto para biriminden biri olmanın yanı sıra en yoğun kripto para şirketlerinden biridir. 

2017’nin ünlü kripto balonu sırasında, tüm kripto para birimi endüstrisi 1 trilyon dolara bile ulaşamadı. 23 milyar dolara ulaşan dalgalanma, ABD Dolarının dünyanın rezerv para birimi olarak statüsünü kesinlikle etkileyecektir. Fakat USD’nin bu statüden düşeceğini kim söyledi? Ekonomistlerin çoğu, Amerika Birleşik Devletleri’nin resesyona gireceği konusunda hemfikir ve COVID-19 serpintisi ışığında, doğru olabilirler.

Sonuç olarak, her şeyi göz önünde bulundurursak, XRP’nin fiyatı 10 dolara ulaşma potansiyeline sahip olabilir. Bu muhtemelen bir Ripple fiyat tahmini 2030’dur ya da 2040’a kadar çıkabilir. Ancak, eğer Birleşik Devletler doları sonunda değer kaybına uğrarsa, 10 doların değerinin ne olacağını kim bilebilir?

XRP hiç 10 dolara ulaşacak mı?

Her şeyi göz önüne alındığında, 10 $ için geçerli olan XRP . Ancak bu tahmin yakın zamanda gerçekleştirilemeyecek. Buraya gelmek biraz zaman alacak.

XRP, 2020 yılı için iyi bir yatırım mı?

Öncelikle, XRP’nin şu anda mevcut finansal ortamda e-cüzdanınıza bir konum ve uygun bir ek olup olmadığını belirlemek için aşağıdaki osilatöre bir göz atın :TradingView’den XRPUSD için Teknik Analiz

Bu kılavuz, Ripple’ı elinde tutmayı veya takas etmeyi planlayanlara, gerekli gerçekleri ve gelecekte XRP fiyatının ne kadar yükselebileceğine dair kendi kararına varmak için önemli tahminler veya XRP paketlerinde bir pozisyon alırsa sağlar .

Diğer tüm varlıklar gibi, bu sorguya doğrudan bir yanıt yoktur. Hangi dijital para birimine yatırım yapılacağına karar vermenin yorucu arayışı, kripto piyasasının dinamizmi tarafından tetikleniyor. Volatilite sayfada Dalga zor kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat öngörüleri hem de tanımlanabilir.

Ripple hızla büyüdükçe ve önde gelen bankalar ve dijital ödeme ağları için cazip hale geldikçe, birçok kişi Ripple’ın rekabetin yüksek olduğu ve geliştiği bir sektöre uyum sağlayıp sağlayamayacağını sorguluyor. Bir yatırım yapıp yapmayacağınızı düşünürken, teknik analiz yapın ve kripto para biriminin tüm son analizlerini gözden geçirin.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

eray sezer
eray sezerhttps://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

47BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
94TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

Covid-19 Bilgi

Tüm Ülkeler
26,106,420
Toplam Aktif Vaka Sayısı
Updated on 25 January 2021 03:22

En Son Haberler

Kripto Para Nedir? İşte Bilmeniz Gerekenler Kripto Para Klavuzu

Kripto para birimleri, mal ve hizmet satın almanıza veya bunları kâr için takas etmenize izin verir. İşte kripto para biriminin ne olduğu, nasıl satın alınacağı...

Ethereum (ETH) Nedir? Ethereum (ETH) Nasıl Çalışır? Neden Ethereum’a Yatırım Yapılır?

Ethereum Nedir? Neden Ethereum'a Yatırım Yapılır? Dijital paraların gelişmesiyle her alanda hemen hemen Ethereum adını duymuşsunuzdur. Bu yazımızda Ethereum ile sıkça sorulan Ethereum Nedir? Ethereum...

Chainlink 2021’de Ne Kadar Olacak? Link Fiyat Tahmini Ve Uzman Yorumları

Kripto para dünyası genişlemeye devam ederken, geleneksel finans dünyaları ile kripto para birimleri arasındaki boşluğu kapatmak için yeni ve ilginç projeler ortaya çıkıyor. Böyle bir...
bitcoinBitcoin
32,800.00 $
32,800.00 $
2.16%
ethereumEthereum
1,431.22 $
1,431.22 $
13.52%
rippleXRP
0.276186 $
0.276186 $
1.42%
litecoinLitecoin
145.11 $
145.11 $
4.46%
eosEOS
2.74 $
2.74 $
0.11%
tezosTezos
3.10 $
3.10 $
2.71%
chainlinkChainlink
25.26 $
25.26 $
4.74%

Benzer Haberler

Ethereum 2021’de Neden Bitcoin’den Daha Hızlı Yükseliyor?

Ethereum, bu yılın başından bu yana fiyatı yaklaşık 750 dolardan iki katına çıkarak Salı günü 1.400 doların üzerine çıktı. Bu, pazar lideri Bitcoin'in 29.000 $...

Eski İMF Baş Ekonomisti: Hükümetler Bitcoin’in Gelişmesine İzin Vermeyecek

Harvard Ekonomi Profesörü ve Uluslararası Para Fonu'nun (IMF) eski Baş Ekonomisti Kenneth Rogoff, hükümetlerin Bitcoin'in büyük ölçekte gelişmesine izin vermeyeceğine inanıyor. "Yönetmelik gelecek. Hükümet kazanacak"...

Kripto Para Nedir? İşte Bilmeniz Gerekenler Kripto Para Klavuzu

Kripto para birimleri, mal ve hizmet satın almanıza veya bunları kâr için takas etmenize izin verir. İşte kripto para biriminin ne olduğu, nasıl satın alınacağı...

Ethereum (ETH) Nedir? Ethereum (ETH) Nasıl Çalışır? Neden Ethereum’a Yatırım Yapılır?

Ethereum Nedir? Neden Ethereum'a Yatırım Yapılır? Dijital paraların gelişmesiyle her alanda hemen hemen Ethereum adını duymuşsunuzdur. Bu yazımızda Ethereum ile sıkça sorulan Ethereum Nedir? Ethereum...