Ripple (XRP) Fiyat Analizi: 0.48 Dolar Desteği Kırılırsa Panik Satışları Gelebilir

  • XRP fiyat tahmini, destek başarısız olursa 0,45 $ ‘a düşmeyi bekliyor
  • Boğa hareketi azalıyor gibi görünüyor
  • Ayılar, XRP fiyatını Aralık sonuna kadar düşürmeye devam edecek
  • XRP fiyatı düştükçe oynaklık azalıyor
  • Haftalık grafik XRP’yi hala yükseliş olarak gösteriyor

XRP , Kasım ayından bu yana muhteşem fiyat dalgalanmaları gördü – 0,78 doların en yüksek seviyesine ulaştı ve şimdi 0,50 doların altına düştü. Şu anda XRP’ye sahip olanlar için kısa vadeli gelecek belirsizliğini koruyor.

12 Aralık 2020’deki iklimsel ve uzun zamandır beklenen Flare airdropunun ardından, küçük hacim hareketi görünmesine rağmen XRP fiyatları düştü . Sonuç olarak, piyasa ayıların üstünlük sağladığını ve XRP fiyatlarının 0,50 doların altına düştüğünü gördü .

Yazım sırasında XRP fiyatı şu anda 0,47.5 $ – günün açılış fiyatına göre yüzde 4 düşüş.

1 Günlük grafik genel bakışı , XRP fiyatının artık Üstel Hareketli Ortalamanın (EMA) altına düştüğünü gösteriyor . Kasım ayının ortasından bu yana üzerinde olan bu toparlanma etkisi, fiyat dalgalanmaları düşerken beklenecekti.

Göreceli Güç Endeksi (RSI), XRP’nin aşırı satım durumuna doğru indiğini gösterirken, hacim Kasım ayının yüksekliğine kıyasla düşüş eğiliminde ve ılımlı kalıyor . Bu RSI modeli devam ederse, Bitcoin sahipleri, ucuz XRP / BTC oranlarıyla likiditeyi XRP’ye geri aktarmaya başlayabilir .

Tarihsel Oynaklık Endeksi (HV), fiyatlar 0,485 $ ‘ın altına düşerken bize istikrarlı bir oynaklık düşüşü gösteriyor. Bu 1 Günlük grafikte, düşüş hareketinin sürekli azalan volatilite seviyesi ve genel azalan piyasa trendi ile ilişkili olduğu açıktır.

1 Haftalık grafik genel bakışı incelendiğinde, düşünülmesi gereken ilk husus Hareketli Ortalama Yakınsama Sapma (MACD) 4C göstergesidir. Düşüş görünümüne rağmen, MACD 4C yükseliş momentumunun sürdüğünü ve mevcut düşüş belirtisinin olmadığını gösteriyor. Bu, hafta sonunda izlenecek ve sonuçlandırılacaktır.

RSI, XRP’nin aşırı alım durumundan çıktığını gösteren 70 seviyesinin altına düştü. Bu nedenle, RSI 40-50 RSI civarında dengelenmeye başladığında fiyat düşüşleri beklenebilir.

1 Haftalık grafik şamdanlar üzerindeki pazarın eğilim göstermektedir XRP $ 0,48 destek seviyesi bugün ve bu hafta test edilecek. Bu destek seviyesi kırılacaksa, panik satış başladığında 0,45 $ ‘a düşüş beklenebilir.

As XRP fiyat iner, bu nedenle de 1 Gün üzerindeki volatilite grafiği yapar XRP HV göstergesi.

Bu grafiğin tartışmalı yönü, 1 Haftalık volatilite grafiğinin, XRP fiyatı 0.45 $ ‘a geri dönerken volatilitede keskin bir artış göstermesidir .

Görsel etki ve karşılaştırma için, aşağıdaki 1 Haftalık volatilite grafiği yukarıdaki 1 Günlük volatilite grafiği ile karşılaştırılmalıdır.

XRP fiyat analiz sonucu: XRP fiyatı 0,48 dolar destek seviyesinin altına düşerse 0,45 dolara düşüyor

şi (MA Crossover) 11 Aralık 2020’de farklı geçiş noktasını gösteriyor. Bu, XRP desteğinin bu seviyede düştüğünü ve fiyatların azalan bir kanalı geçmeye başladığını gösteriyor. Kalıplar her zaman en güvenilir tahmin yöntemleri değildir, ancak MA Crossovers matematiksel olma eğilimindedir ve fiyat hareketinde ani bir değişikliği gösterir.

Bu grafikteki MACD ve RSI, XRP fiyatı 0,48 dolarlık destek seviyesine düşerken istikrarlı bir düşüş gösteriyor .

Osilatörlerin çoğunun kısa vadeli satış sinyallerine rağmen, haftalık ve aylık osilatörler hala bu noktada satmak yerine satın almaya işaret ediyor. Bu, XRP fiyatındaki ani değişime gecikmiş bir tepki veya XRP’nin genel görünümünün daha makro bir perspektifi olabilir . Hafta sonunda göreceğiz.

Her zaman olduğu gibi, lütfen güvenli, dikkatli ve kaybetmeyi göze aldığınız miktar kadar işlem yapın.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

eray sezer
eray sezerhttps://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

47BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
94TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

Covid-19 Bilgi

Tüm Ülkeler
26,106,420
Toplam Aktif Vaka Sayısı
Updated on 25 January 2021 03:22

En Son Haberler

Kripto Para Nedir? İşte Bilmeniz Gerekenler Kripto Para Klavuzu

Kripto para birimleri, mal ve hizmet satın almanıza veya bunları kâr için takas etmenize izin verir. İşte kripto para biriminin ne olduğu, nasıl satın alınacağı...

Ethereum (ETH) Nedir? Ethereum (ETH) Nasıl Çalışır? Neden Ethereum’a Yatırım Yapılır?

Ethereum Nedir? Neden Ethereum'a Yatırım Yapılır? Dijital paraların gelişmesiyle her alanda hemen hemen Ethereum adını duymuşsunuzdur. Bu yazımızda Ethereum ile sıkça sorulan Ethereum Nedir? Ethereum...

Chainlink 2021’de Ne Kadar Olacak? Link Fiyat Tahmini Ve Uzman Yorumları

Kripto para dünyası genişlemeye devam ederken, geleneksel finans dünyaları ile kripto para birimleri arasındaki boşluğu kapatmak için yeni ve ilginç projeler ortaya çıkıyor. Böyle bir...
bitcoinBitcoin
32,611.00 $
32,611.00 $
1.7%
ethereumEthereum
1,423.81 $
1,423.81 $
13.12%
rippleXRP
0.277555 $
0.277555 $
1.95%
litecoinLitecoin
144.20 $
144.20 $
3.83%
eosEOS
2.74 $
2.74 $
0.17%
tezosTezos
3.09 $
3.09 $
2.65%
chainlinkChainlink
25.12 $
25.12 $
5.08%

Benzer Haberler

Ethereum 2021’de Neden Bitcoin’den Daha Hızlı Yükseliyor?

Ethereum, bu yılın başından bu yana fiyatı yaklaşık 750 dolardan iki katına çıkarak Salı günü 1.400 doların üzerine çıktı. Bu, pazar lideri Bitcoin'in 29.000 $...

Eski İMF Baş Ekonomisti: Hükümetler Bitcoin’in Gelişmesine İzin Vermeyecek

Harvard Ekonomi Profesörü ve Uluslararası Para Fonu'nun (IMF) eski Baş Ekonomisti Kenneth Rogoff, hükümetlerin Bitcoin'in büyük ölçekte gelişmesine izin vermeyeceğine inanıyor. "Yönetmelik gelecek. Hükümet kazanacak"...

Kripto Para Nedir? İşte Bilmeniz Gerekenler Kripto Para Klavuzu

Kripto para birimleri, mal ve hizmet satın almanıza veya bunları kâr için takas etmenize izin verir. İşte kripto para biriminin ne olduğu, nasıl satın alınacağı...

Ethereum (ETH) Nedir? Ethereum (ETH) Nasıl Çalışır? Neden Ethereum’a Yatırım Yapılır?

Ethereum Nedir? Neden Ethereum'a Yatırım Yapılır? Dijital paraların gelişmesiyle her alanda hemen hemen Ethereum adını duymuşsunuzdur. Bu yazımızda Ethereum ile sıkça sorulan Ethereum Nedir? Ethereum...