Home Kripto Para Haberleri Kripto Para Firması Paxos, ABD’de Banka Tüzüğü İçin Ön Onay Aldı

Kripto Para Firması Paxos, ABD’de Banka Tüzüğü İçin Ön Onay Aldı

0
Kripto Para Firması Paxos, ABD’de Banka Tüzüğü İçin Ön Onay Aldı

Dijital para birimi ve stablecoin ihraççısı Paxos, New York’taki Paxos National Trust kapsamında bir banka tüzüğü için şartlı onay aldı. ABD Para Birimi Denetleyici Ofisi bir ön koşullu onay verdi, bu da düzenleyici kurumun firmanın gelecekteki bankacılık planlarını yetkilendirmesi gerektiği anlamına geliyor.

Paxos Satın Al

Artık Paxos satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler!

Paxos, ABD’de Banka Sözleşmesi için Ön Koşullu Onay Aldı

New York merkezli finans kurumu ve teknoloji şirketi Paxos’a , Para Birimi Muhasebe Ofisi (OCC) tarafından bir banka tüzüğü için ön şartlı onay verildi. OCC , 23 Nisan 2021 tarihinde, şirketin Paxos National Trust’ı kiralama başvurusunun onayını gösteren şartlı onay hakkında bilgi yayınladı .

OCC’nin basın açıklaması, “OCC, şirketin ve mevcut faaliyetlerinin kapsamlı bir incelemesinin ardından Paxos’a ulusal bir güven bankası tüzüğü verdi” dedi. OCC, bu şartı verirken tüm charter başvurularına uygulanan aynı titiz incelemeyi ve standartları uyguladı. OCC, başvurusunun kapsamlı bir incelemesinin ardından Paxos’a ön koşullu onay verdi. “

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br /><p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br /><p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br /><p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br /><p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br /><p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Paxos, 2012 yılında New York’ta kuruldu, ancak şirketin Singapur ve Londra’da da ofisleri var. Aralık 2020’nin sonunda belgeler, Paxos’un şirketin başlangıcından bu yana yaklaşık 240 milyon dolarlık finansman sağladığını gösteriyor. Paxos, ABD dolarının değerine dayalı bir stabilcoin ve değerli metal altın tarafından desteklenen bir token çıkarmasıyla da bilinir. Ön onay statüsü, Paxos’a 12 USC 92a ve 12 CFR 5.26 kapsamında güvene dayalı yetkileri kullanma yetkisi vermeyi amaçlamaktadır.

Paxos Baş Hukuk Müşaviri Dan Burstein, OCC’nin ön onay mektubunda ele alınmıştır. OCC’nin mektubu, düzenleyici kurumun, Paxos’un yönetici kadrosunun geçmiş kontrollerini ve diğer incelemeleri işlemeyi planladığını vurgulamaktadır.

OCC mektubunda “Buna göre, bu kişilerin devam eden hizmeti, arka plan araştırma sürecinin tatmin edici bir şekilde tamamlanmasına bağlı olacaktır” diyor.

OCC’nin onay mektubu “Banka’nın açılışından önce” sona eriyor. “Banka, kişi göreve başlamadan önce atanan veya seçilen herhangi bir ek organizatör veya icra memuru veya direktör için OCC’nin itiraz olmadığına dair önceden yazılı kararını almalıdır.” Ayrıca, OCC herhangi bir sorun bulursa, OCC’nin nihai kararından önce herhangi bir önemli bilgi değişirse ön koşulları değiştirebilir, askıya alabilir ve iptal edebilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here