Litecoin Analiz: LTC 130 Dolar Seviyesini Geçti Peki Sırada Neler Var?

Litecoin Günlük Gelişmeler Ve LTC Yorumlarıyla Haftalık Ve Günlük Grafikleriyle Litecoin Analizi

  • Litecoin fiyatı şu anda 133 dolarda
  • LTC, önümüzdeki birkaç saat içinde yatay hareket gözlemlemesi bekleniyor
  • Haftalık grafiğe bakıldığında güçlü bir yükseliş piyasası gösteriyor

Litecoin Boğaları, fiyatı 120 doların üzerine çıkardığı için Litecoin ( LTC ) fiyatı 130 dolar seviyesinin yakınında işlem görüyor. LTC 24 saatlik sürede, kripto paramız son yedi gün içinde yüzde 23’lük güzel bir yükseliş yapmış durumda.

Daha geniş kripto para piyasasına bakıldığında, 24 saatlik grafiklerde düşüş eğilimi gösteriyor ve çoğu kripto para birimi dünün en yüksek seviyelerinden geri düşüyor. 

Bununla birlikte, yükseliş pek beklenmemelidir ama yinede çoğu çift haneli karlar bıraktılar.

Litecoin Boğaları , V şeklinde bir toparlanmayı 90 $ fiyat seviyesinde Kasım ayının en yüksek seviyesine tamamlamak için piyasalara hükmederken Litecoin fiyatı Aralık ayına güçlü bir başlangıç ​​yaptı. Ancak, yükseliş ivmesi uzun sürmedi ve fiyat düşüşe geçti.

2 Aralık ile 11 Aralık arasında, Litecoin fiyatı, fiyat 70,00 $ fiyat seviyesine inerken azalan bir destek hattı ile işlem gördü. Düşüş LTC fiyatı 70 dolarlık destek seviyesinde durdu ve fiyat hızla 80 dolara yükseldi.

16 Aralık’ta, LTC Fiyatı ertesi gün öğleden önce 100’ün üzerine çıkarken boğalar iyice bastırmaya devam etti. Fiyat, yukarı hareketine devam etmeden önce kısa bir süre için aynı seviyede konsolide oldu. 

Yükseliş ivmesi artan düşüş baskısı tarafından durdurulmadan önce fiyat 120.00 $ seviyesinin üzerine çıktı.

Litecoin Fiyatı , güçlü bir destek seviyesi olarak hareket eden ve alıcıların düşüş baskısına karşı savaşmasını ve piyasa hakimiyetini yeniden kazanmasını sağlayan 100 $ işaretine geri döndü . 

Fiyat 120 dolara yükseldi ve 130 dolar seviyesinin üzerine çıkmaya başladı. O zamandan beri fiyat düşerken, Litecoin fiyatı 130,00 dolar civarında işlem görmeye devam ediyor.

Litecoin (LTC) Teknik Grafik Analizi

Teknik göstergeler arasında, MACD, iki EMA’nın yakınsak görünmesi nedeniyle düşüş momentumunun düştüğünü gösteriyor. LTC fiyatı 130 $ seviyesinin üzerinde tutunmaya devam ederse, düşüş ivmesinin ortadan kalkması bekleniyor .

Bolinger bantları şu anda sıkışık durumda ancak farklılıklar göstermiyor, bu da LTC’nin fiyat oynaklığı artmadan önce mevcut seviyede daha fazla yatay hareket gözlemleyebileceğini gösteriyor .

RSI bu fikri güçlendirdi, ancak son geri çekilmeden sonra gösterge nötr döndü ve oynaklıkta bir artış olduğunu gösteriyor.

Litecoin (LTC) Haftalık Grafik

Haftalık grafiklerde, LTC , fiyat sürekli olarak Bollinger Bantlarının üst sınırının üzerinde işlem gördüğü için güçlü bir boğa koşusunda görünüyor. Bollinger Bantları geniştir ve LTC yüksek oynaklık göstermeye devam ettikçe daha fazla farklılaşma gösterir. MACD ayrıca, iki EMA’nın daha da uzaklaşmasıyla artan yükseliş ivmesi gösteriyor.

Litecoin hafta 145 $ seviyesinden kapanırsa, LTC mevcut düzeyinde Litecoin fiyat katılaşır, eğer Ancak 2021 yılının ilk haftasında 150 $ işaretinin üstüne kırarak yukarıya doğru hareketini devam etmesi beklenebilir LTC geri düşmesi beklenebilir ve destek noktamızda 100 dolar seviyesi.

Kripto para birimleri aşırı hareketli olmaları sebebiyle göze aldığınız ve üzülmeyeceğeniz miktarlarla işlem yapılmalıdır. Kesinlikle borç para ve krediyle kripto para piyasasında işlem yapılmamalıdır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

eray sezer
eray sezerhttps://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

47BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
94TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

Covid-19 Bilgi

Tüm Ülkeler
26,106,420
Toplam Aktif Vaka Sayısı
Updated on 25 January 2021 03:22

En Son Haberler

Kripto Para Nedir? İşte Bilmeniz Gerekenler Kripto Para Klavuzu

Kripto para birimleri, mal ve hizmet satın almanıza veya bunları kâr için takas etmenize izin verir. İşte kripto para biriminin ne olduğu, nasıl satın alınacağı...

Ethereum (ETH) Nedir? Ethereum (ETH) Nasıl Çalışır? Neden Ethereum’a Yatırım Yapılır?

Ethereum Nedir? Neden Ethereum'a Yatırım Yapılır? Dijital paraların gelişmesiyle her alanda hemen hemen Ethereum adını duymuşsunuzdur. Bu yazımızda Ethereum ile sıkça sorulan Ethereum Nedir? Ethereum...

Chainlink 2021’de Ne Kadar Olacak? Link Fiyat Tahmini Ve Uzman Yorumları

Kripto para dünyası genişlemeye devam ederken, geleneksel finans dünyaları ile kripto para birimleri arasındaki boşluğu kapatmak için yeni ve ilginç projeler ortaya çıkıyor. Böyle bir...
bitcoinBitcoin
32,705.00 $
32,705.00 $
2.01%
ethereumEthereum
1,426.58 $
1,426.58 $
13.16%
rippleXRP
0.278122 $
0.278122 $
2.06%
litecoinLitecoin
144.55 $
144.55 $
4.13%
eosEOS
2.74 $
2.74 $
0.16%
tezosTezos
3.10 $
3.10 $
2.28%
chainlinkChainlink
25.27 $
25.27 $
5.77%

Benzer Haberler

Ethereum 2021’de Neden Bitcoin’den Daha Hızlı Yükseliyor?

Ethereum, bu yılın başından bu yana fiyatı yaklaşık 750 dolardan iki katına çıkarak Salı günü 1.400 doların üzerine çıktı. Bu, pazar lideri Bitcoin'in 29.000 $...

Eski İMF Baş Ekonomisti: Hükümetler Bitcoin’in Gelişmesine İzin Vermeyecek

Harvard Ekonomi Profesörü ve Uluslararası Para Fonu'nun (IMF) eski Baş Ekonomisti Kenneth Rogoff, hükümetlerin Bitcoin'in büyük ölçekte gelişmesine izin vermeyeceğine inanıyor. "Yönetmelik gelecek. Hükümet kazanacak"...

Kripto Para Nedir? İşte Bilmeniz Gerekenler Kripto Para Klavuzu

Kripto para birimleri, mal ve hizmet satın almanıza veya bunları kâr için takas etmenize izin verir. İşte kripto para biriminin ne olduğu, nasıl satın alınacağı...

Ethereum (ETH) Nedir? Ethereum (ETH) Nasıl Çalışır? Neden Ethereum’a Yatırım Yapılır?

Ethereum Nedir? Neden Ethereum'a Yatırım Yapılır? Dijital paraların gelişmesiyle her alanda hemen hemen Ethereum adını duymuşsunuzdur. Bu yazımızda Ethereum ile sıkça sorulan Ethereum Nedir? Ethereum...