Home Kripto Para Haberleri XRP’yi Geçen Tether USDT İlk Üçe Yerleşti

XRP’yi Geçen Tether USDT İlk Üçe Yerleşti

0
XRP’yi Geçen Tether USDT İlk Üçe Yerleşti

Tether USDT, XRP’yi geçerek piyasa sermayesi olarak ilk içe yerleşti

Tether USDT, son haftalarda çıkgınca para bastı ve bu para baskısıyla XRP’yi sollayan TETHER ilk üçe yerleşti. Tether’in baskı kampanyasıyla beraber Stabilcoinlerin lideri olarak piyasa hakimiyetini sürüyor.

Tether USDT İlk Üç Kısa Sürdü

Tether, 12 Mayıs Salı günü XRP’yi geçti, ancak XRP kısa bir süre sonra 3. en büyük kripto konumunu yeniden kazanırken USDT’nin liderliği kısa sürdü. Yazım sırasında, XRP, kendi ve USDT’nin piyasa değeri arasında önemli bir boşluk ile üçüncü noktayı koruyor .

USDT, Tether Hazinesi tarafından uzun süre jeton ihracı sonrasında üçüncü sırayı aldı, Şirketin hazinesi milyonlarca USDT parası bastı ve Nisan ayında ortalama olarak her gün yaklaşık 40 milyon dolarlık USDT basıldı.

Asansörün kendi şeffaflık rakamları USDT olmanın 1,6 milyar dolarlık sahip 8,6 milyar dolar düzeyinde varlığın toplam değerleme raporu Mayıs ayının başında.

Tether Tekrar Liderliği Alabilir

Tether USDT bu baskı çılgınlığına devam ederse tekrar ilk üçe görmesi an meselesi, Ayrıca, XRP’nin geçtiğimiz hafta boyunca gösterdiği performans, piyasa değeri bakımından en iyi 10 kripto arasında en kötüsü oldu. Yerinde sayan kripto para, geçen hafta toplam değerinin yüzde 10’unu kaybetti. Performans, aynı dönemde yüzde 12 kaybeden EOS için ikinci en kötü performans.

USDT, ticaret hacminde belirgin olan diğer sabit paralar üzerindeki hakimiyetini korumaktadır. Varlığın 11 Mayıs’ta işlem hacmi 79 milyar dolar iken Paxos (PAX), USD Coin (USDC) ve TrueUSD (TUSD) gibi önde gelen diğer stabilcoinlerin sırasıyla 826 milyon, 628 milyon ve 546 milyon dolar olarak kaydedildi.

USDT stabilcoinler arasında liderliğini sürdürmesi ve baskı ile il üçte tekrar görmemiz süpriz olmaz. Bu stabilcoil çılgınlığı kripto paralara nekadar yansıyacağını ileriki zamanlarda göreceğiz.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here