XRP Sahiplerinin Davaya Dahil Olmalarına İzin Verildi!

Bölge Yargıcı, Ripple’ın XRP tokeninin sahiplerinin, şirket ile SEC arasındaki yasal savaşa müdahale edebileceğine karar verdi.

Bölge Yargıcı Analisa Torres, XRP sahiplerinin Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı devam eden yasal davaya müdahale etmesini onayladığından, blok zinciri tabanlı ödeme işlemcisi Ripple için olumlu haber.

Ayrıca şirket, Asya’daki büyük sınır ötesi ödeme şirketi Tranglo’nun % 40 hissesini satın aldı.

XRP Sahipleri SEC Davasına Müdahale Edecek

6.000’den fazla Ripple’ın yerel token (XRP) sahibinin, şirket ile Komisyon arasında yaklaşan yasal savaşa katılmak için dilekçe verdiğini bildirmiştik .

Bir XRP yatırımcısı ve Deaton Hukuk Bürosu LLC’nin bir temsilcisi olan John Deaton, davanın sadece arkasındaki ödeme işlemcisini değil token sahiplerini de etkileyeceğini iddia ederek önergeyi sundu.

Bölge Yargıcı Analisa Torres tarafından temsil edilen New York’taki ABD mahkemesi, müdahale için bir önergenin sunulması için gerekli talepte bulunması için Deaton’a onay verdi. Kararda, önergenin en geç 19 Nisan’da sunulması gerektiği belirtiliyor. Bu tarihten sonra muhalefetin yanıt belgelerini yayınlaması için 3 Mayıs’a kadar süresi var.

İlginç bir şekilde, Mahkemenin onayı, SEC’in değiştirilmiş şikayetinin ardından gelmekte. Komisyon, onaylanması halinde, “farklı bakış açılarına sahip tüm yatırımcıların ve halkın ilgili üyelerinin temeldeki eylemlere müdahale etmesine izin vermenin mantığa bağlı” olacağını söyledi.

Ayrıca SEC, onayın “iddiaların çığ gibi yükselmesine ve gereksiz gecikmelerin, karmaşıklığın ve kafa karışıklığının neredeyse kesinleşmesine neden olacağını” iddia etti.

Dalgalanma, Tranglo’da Hisse Aldı

Ödeme işleyicisi ABD’de SEC ile mücadeleye hazırlanırken, şirket Asya bölgesinde büyümesini sürdürüyor. Ripple , daha önce Asya’nın sınır ötesi ödeme çözümü Tranglo’da% 40 hisse almayı kabul ettiğini duyurmuştu.

Hareketle birlikte Ripple, “bölgedeki artan müşteri talebini karşılamayı ve anında para göndermek ve işletme sermayesi ihtiyaçlarını azaltmak için dijital varlık XRP’yi kullanan On-Demand Liquidity (OLD) erişimini genişletmeyi” hedefliyor.

“Tranglo’nun sağlam ödeme altyapısı, benzersiz müşteri hizmetleri ve kalitesiyle birleştiğinde, onları Güneydoğu Asya bölgesinden başlayarak ODL’nin genişlemesini desteklemek için ideal bir ortak haline getiriyor.

RippleNet Genel Müdürü Asheesh Birla olayları şu şekilde yorumladı.

Blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar ile sınır ötesi işlemleri daha hızlı, daha ucuz ve daha güvenli hale getirmeye yönelik ortak misyonumuzu sürdürmekten ve yürütmekten heyecan duyuyoruz. ” 


E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Sedat ATASEVERhttp://blokchaintr.com
1998 yılında Düzce’de doğan Sedat ATASEVER, Abant izzet baysal tarih bölümü mezunu. Blockchain, Bitcoin ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya yönlendirmiştir. Sedat, 2017 'de Bitcoin ile tanıştıktan sonra araştırmalarını sürdürmeye devam etmiş ve bu araştırmalarını bizimle paylaşmaktadır.

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

121BeğenenlerBeğen
57TakipçilerTakip Et
1,117TakipçilerTakip Et
5AboneAbone Ol

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
61,922.00 $
61,922.00 $
1.61%
ethereumEthereum
3,740.27 $
3,740.27 $
1.89%
binance-coinBinance Coin
477.11 $
477.11 $
2.32%
tetherTether
0.999381 $
0.999381 $
0.19%
cardanoCardano
2.12 $
2.12 $
1.74%
xrpXRP
1.08 $
1.08 $
3.46%
solanaSolana
156.17 $
156.17 $
2.59%
polkadotPolkadot
40.74 $
40.74 $
1.61%
dogecoinDogecoin
0.253779 $
0.253779 $
7.18%
usd-coinUSD Coin
0.999880 $
0.999880 $
0.03%

Benzer Haberler