Home Kripto Para Haberleri Venezüela’dan Çevrimdışı Kripto Para İşlemlerine Destek

Venezüela’dan Çevrimdışı Kripto Para İşlemlerine Destek

0
Venezüela’dan Çevrimdışı Kripto Para İşlemlerine Destek
  • Venezüella kripto para borsası Criptolago, kısa mesaj ile işlemler yapabilecek projeden bahsetti
  • Yeni sistem, exchange’de desteklenen tüm kripto varlıklarındaki çevrimdışı işlemleri alabilir.

Venezüella‘lı bir kripto borsası olan Criptolago yakında Petro (PTR) ve diğer kripto para birimlerinde çevrimdışı işlem yapabilen kısa mesaj tabanlı bir ödeme yapabilen sistemi başlatacak. Venezüella‘da devam eden kriz sonucu çıkan hiperenflasyon Venezüella bolivarının sadece 24 saatte% 1,58 ve bir yılda kabaca% 2,500 oranında erimesine neden oldu.

Venezüella borsası son zamanlarda ülke başkanının çağrısına yanıt olarak yeni sistemi geliştirdiğini belirtti. Finans şirketlerinden, Petro transferlerini işleyebilen Venezüella bankacılık sistemine benzer bir ödeme platformu yaratmaları istendi.

Criptolago şöyle dedi:

Başkanımız @NicolasMaduro’nun yönergelerini izleyerek ve #criptonation lehimize, #SMS için Ödemeler’in yeni işlevi ile, tüm Venezüellalıların #Petro işlemlerini çok pratik bir şekilde yapma olanağını açtık.

Yeni ödeme sistemi, Criptolago‘da desteklenen tüm kripto varlıklarındaki çevrimdışı işlemleri de işleyebilecek. Venezüella vatandaşları artık Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Dash (DASH) ve Venezuela bolivares’ı internet bağlantısı olmadan transfer edebiliyor.

Venezuela vatandaşlarının yaklaşık% 30’u internete erişemediğinden, yeni ödeme sistemi nüfusun bu kesimlerinin kripto para işlemesine yardımcı olacak. Özellikle, hizmet yalnızca kayıtlı kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Burdanda anladığımız gibi kripto paralar yakın zamandaki geleceğimizde tamamiyle hayatımızda yer alacak

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here