Home Kripto Para Haberleri Ünlü Yazar Robert Kiyosaki: Bitcoin Almanın Zamanı Geldi

Ünlü Yazar Robert Kiyosaki: Bitcoin Almanın Zamanı Geldi

0
Ünlü Yazar Robert Kiyosaki: Bitcoin Almanın Zamanı Geldi

Dünyaca ünlü ‘Zengin Baba, Zavallı Baba‘ kitabının yazarı Robert Kiyosaki küresel ekonominin çöküşünü tahmin etmeye devam ediyor, bu yüzden takipçilerini Bitcoin satın almaya teşvik ediyor

Dünya üzerinden en çok satan ‘Zengin Baba, Zavallı Baba‘ nın yazarı Robert Kiyosaki , takipçilerinden bir kez daha viral bir tweet’te Bitcoin ve değerli metaller (gümüş ve altın) satın almalarını istedi.

Dominos’un Dünya üzerinde etkili olan ekonomik kriz nedeniyle çöktüğünü ve yatırımcılarını uyarmakla kalmayıp Bitcoin (BTC)‘ye yönlendirmesini sağlıyor.

Amerika Çöküyor

ABD’nin en büyük alışveriş merkezi olan Mall of America olan Kiyosaki’ye göre bu mecazi dominoslardan biri. 

Minnesota merkezli alışveriş merkezi, 1.4 milyar dolarlık ipoteklerde olan ikinci ödemeyi çoktan kaçırdı. Şirket bu zor dönemi koronavirüsle alakalı olduğunu söylüyor ve bir daha şirketi açamayabilir.  

Ayrıca Uluslararası Para Fonu (IMF) tarafından küresel borcun bu yıl sonuna kadar 66 milyar dolara yükseleceği tahmininde bulundu. 

Nisan ayında örgüt, Büyük Buhran’dan bu yana en kötü ekonomik gerilemesini öngördü.       

Robert Kiyosaki Bitcoin Tahmini

Kiyosaki‘nin kişisel kariyeri kaba yamalar olmadan değildi. 2020’de Rich Global LLC şirketi sekiz yıl önce iflas başvurusunda bulunduğunda manşetlere çıktı. Açık olmak gerekirse, servet yaratması gereken şirket budur.

Robert Kiyosaki‘nin finansal bir guru itibarı bu fiyasko nedeniyle önemli bir darbe alırken, bazıları başarısız işiyle uğraşmak için stratejik bir yaklaşım benimsediği için onu övdü. Japon Amerikalıların 80 milyon dolarlık net değeri şahsen iflas etmediği için el değmemiş kaldı.

Son zamanlarda, ünlü yazar Robert Kiyosaki Bitcoin fiyatının önümüzdeki üç yıl içinde 75.000 dolara gidebileceğini tahmin etti . Duruma bakığımızda gelecekte Kiyosaki adından daha çok sözettirecek gibi geliyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here