Home Kripto Para Haberleri Ünlü Yatırımcı Ve Bitcoin Eleştirmeni Mark Cuban Cumhurbaşkanı Adayı Hala

Ünlü Yatırımcı Ve Bitcoin Eleştirmeni Mark Cuban Cumhurbaşkanı Adayı Hala

0
Ünlü Yatırımcı Ve Bitcoin Eleştirmeni Mark Cuban Cumhurbaşkanı Adayı Hala

Küba prez için? Milyarder yatırımcı ve girişimci bir kez daha en sevdiği konulardan birine dokunuyor.

  • Milyarder yatırımcı Mark Cuban cumhurbaşkanlığına aday olmaya asla “hayır” demeyeceğini söyledi.
  • Küba olasılığı yıllar boyunca tekrar tekrar yorumladı.
  • Blockchain teknolojisinin potansiyeline meraklı olsa da, Küba bir vokal Bitcoin eleştirmeni oldu.

Milyarder yatırımcı Mark Cuban kripto para birimi konusunda çok iyimser bir görünüme sahip olmayabilir, ancak hala açık olduğu ve yıllar boyunca tartıştığı bir şey ABD başkanı olmaya çalışıyor.

Girişimci, Shark Tank yıldızı ve Dallas Mavericks sahibi fikri şaşırtıcı bir düzen ile eğlendirdi. Aslında, Küba’nın Wikipedia sayfasında başkanlık emellerine ayrılmış bir bölüm var .

Bu hafta, Küba’nın ABD hükümetinin COVID-19 pandemisine verdiği yanıtı tartıştığı ve tekrar mücadele etme olasılığına tekrar ağırlık verdiği Yahoo ve Fortune’un ev sahipliğinde “İş Zihninizi Sıfırlayın ” sanal etkinliğinde tekrar geldi. ulusun en iyi işi.

“Zamanlama nedeniyle bu pek olası değil, ama daha tuhaf şeyler oldu,” dedi Küba, Page 6 tarafından bildirildiği gibi . “Beni tanıyorsun, ben bir girişimciyim — asla ‘hayır’ demeyeceğim.”

Başkan Trump’ın Büyük Amerikan Ekonomik Canlanma Sanayi Grubu danışma komitesinin bir üyesi olan Küba, Trump’ın “COVID-19 tepkisi ile daha iyi başarabileceğini, ancak kusurlu bilgileriniz olduğunda kusurlu kararlar verdiğinizi” söyledi.

Bu ayın başlarında Küba , pandemi nedeniyle borsada aşırı değer verildiğini ve piyasa belirsizliği göz önüne alındığında şirketlere uygun değer vermenin imkansız olduğunu iddia etti . Ayrıca, teşvik ödemelerinin zaman sınırı olan bir banka kartına gelmesi ve ekonominin teşvik edilmesi için paranın harcanması gerektiğini önerdi.

Küba, blockchain teknolojisinin bir savunucusu, ancak Bitcoin’in potansiyelini sürekli olarak devirdi. Kripto para birimini anaakım bir kitleye karmaşıklığı nedeniyle eleştirdi ve “içsel değeri yok” dedi.

Nisan ayında Küba , The Pomp Podcast’e Mavericks’in bilet ve mal ödemeleri için kabul etmesi nedeniyle Bitcoin holdingleri olduğunu itiraf etti … çok fazla değil. Küba’ya göre, Bitcoin’de sadece 130 dolar var.

Kısacası, Bitcoiners yemin etmek için bir kripto savunucusu arıyorsa, Küba değil.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here