Home Kripto Para Haberleri Ünlü Yatırımcı Mark Cuban’ın Kripto Cüzdanı Açığa Çıktı – İşte Yatırım Yaptığı Altcoinler

Ünlü Yatırımcı Mark Cuban’ın Kripto Cüzdanı Açığa Çıktı – İşte Yatırım Yaptığı Altcoinler

0
Ünlü Yatırımcı Mark Cuban’ın Kripto Cüzdanı Açığa Çıktı – İşte Yatırım Yaptığı Altcoinler
Virtual currency wallet. Bitcoin gold coin and printed encrypted money with QR code. Cryptocurrency concept.

Milyarder girişimci Mark Cuban’ın Ethereum cüzdanının içeriği artık halka açık bilgilerdir.

Dallas Mavericks’in sahibi ve Shark Tank yıldızının Ethereum cüzdan adresi, sosyal medya hesabı aracılığıyla değiştirilebilir olmayan token (NFT) pazar yeri Rarible’da listelenen bir dijital koleksiyon parçasını tanıtmasının ardından ortaya çıktı.

Başlangıçta takma adlı kripto araştırmacı Dogetoshi göre tweeted alenen bir kişinin özel veya tanımlayıcı bilgiler yayın – kendini doxxing için NFT’ler miktarlarda teşvik Kübalı Ethereum cüzdan adresi üzerinden.

“NFT’yi Yükseltmek = doxx.”

Cuban, cüzdanın internete gönderilmesinden sonra onun adresi olduğunu kabul etti.

Küba’nın altcoin çantası , merkezi olmayan finans (DeFi) altcoinlerinin uzun bir listesini içerir. Cuban, portföyünün büyük çoğunluğunu temsil eden merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Aave’nin 134.000 $ ‘ını elinde tutuyor.

Aave, kullanıcıların kripto varlıklarını ödünç almasını veya ödünç vermesini sağlar. Kripto varlıklarını ödünç veren kullanıcılar faiz kazanırken, borç alanlar kripto varlıklarını teminat olarak kullanır.

Bundan sonra, Küba’nın bir sonraki en büyük altcoin’i, Friends With Benefits adlı belirsiz bir madeni paranın yaklaşık 1.000 $ ‘ıdır. Ayrıca, madenciler yerine ödüller için sahiplerine ödeme yapan tartışmalı kripto Hex’in 400 dolarını elinde tutuyor.

Cuban ayrıca çok küçük miktarda uzun bir kripto varlıkları listesine sahip. Kripto yatırımcılarının, en sevdikleri altcoin’den küçük miktarları, onu kontrol etmeye ikna etmek veya başkalarını onlara yatırım yapıldığına inandırmak için kandırmak umuduyla Kübanın cüzdanına göndermiş olması muhtemeldir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here