Home Kripto Para Haberleri Ünlü Trader Tyler Swope: Bu Yeni Kripto Para, WallStreetBets’in Yeni Gözdesi olacak

Ünlü Trader Tyler Swope: Bu Yeni Kripto Para, WallStreetBets’in Yeni Gözdesi olacak

0
Ünlü Trader Tyler Swope: Bu Yeni Kripto Para, WallStreetBets’in Yeni Gözdesi olacak

Kripto para traderi ünlü Tyler Swope, az bilinen bir altcoin’in yakında Reddit ticareti ve yatırım topluluğu WallStreetBets’in favorisi olacağını söylüyor.

Swope, yeni bir videoda 178.000 abonesine, altcoin’in WallStreetBets’in lehine olması gerektiğine inandığı nitelikleri ana hatlarıyla açıklıyor.

“Finans 1.0’da olup bitenlerle benzerlikleri paylaşan, Reddit’te her şeyin başladığı yeri geliştirmek de dahil olmak üzere hareketi geliştirebilecek altcoinleri arıyoruz … İkinci katman için oluşturulmuş sentetik bir çözüm olmalı normların kolaylığı ve işe alıştırılması. “

Swope, Bao Finance’in gereksinimleri karşıladığını söylüyor.

“Peki bu Bao Finance neyle ilgili? Sentetik varlıklar ve bu sentez varlıkları için teminat olarak BAO jetonları ve likidite havuzu jetonlarının bir kombinasyonunu kullanmak, bu da taş gibi herhangi bir şey olabilir! “

Protokolün web sitesine göre BAO, dengeleme, otomasyon ve seçenekler anlamına geliyor. Bao Finance, getiri çiftçiliği, kredi havuzları, seçenekler, marj ticareti, sentetik varlıklar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere özellikleri mevcut merkezi olmayan finans varlıklarına entegre etmeyi amaçlamaktadır.

Bao Finance ayrıca , kullanıcıların sentetik varlıkların oluşturulmasına katılmalarını kolaylaştırmayı planladığını vurguluyor .

Şu anda sentetikler için mevcut protokoller (Synthetix ve UMA gibi), sentetik varlığınızın oluşumunu teminat altına almak, risk almak ve seçtiğiniz temel varlıklara maruz kalmanızı kaybetmek için varlıklarınızı bir temel jetona koymanızı gerektiriyor.

Bunun yerine, kullanıcıların Uniswap LP tokenlerini sentetik varlıklar oluşturmak için kullanmalarına izin veriyoruz, böylece onlar yine de temel varlıklara ve bu ticaret çiftinden alınan LP ücretlerine maruz kalacaklar. “

Bao Finance’ın yaratıcısı, protokolü kullanmanın riskler getirdiği konusunda uyarıyor çünkü hala yazılım testinin ilk aşamasında ve kod denetlenmemiş durumda.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here