Home Altcoin Haberleri Cardano (ADA) Ünlü Ethereum Destekçisine Göre Cardano Ethereum’un Yüzde 25 Değerindedir

Ünlü Ethereum Destekçisine Göre Cardano Ethereum’un Yüzde 25 Değerindedir

0
Ünlü Ethereum Destekçisine Göre Cardano Ethereum’un Yüzde 25 Değerindedir

Mevcut piyasada Cardano’nun değerlenmesi ünlü bir Ethereum destekçisine göre haksız, ona göre Cardano akıllı sözleşmelerde bile yok.

Cardano (ADA), fiyatı kripto para piyasasındaki mevcut düşüş trendini takip edemediği için bir kez daha gündemde.

Aslında, ADA şu anda neredeyse tüm zaman dilimlerinde yükseliyor ve bir kez daha piyasa değeri açısından üçüncü sırada yer almayı başardı.

Bununla birlikte, Ethereum’un tanınmış savunucularından ve yatırımcılarından biri olan Anthony Sassano, Ethereum’un toplam kapitalizasyonunun % 25’i oranında değerlenecek temellere sahip olmadığı görüşünde.

Cardano (ADA) Boğaları Durmuyor

Bu hafta kripto paralar piyasada biraz zorluk yaşadılar. Bitcoin ve madeni paraların çoğunluğu kırmızı renktedir ve buna Ethereum dahildir. ETH, son yedi günde % 20’den fazla düştü.

Cardano ise yavaşlama belirtisi göstermiyor. Bu yazının yazıldığı sırada, CoinGecko’dan alınan verilere göre, kripto para birimi her zaman diliminde yeşil renkte ve haftalık toplamda neredeyse % 30 artış gösteriyor.

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, ADA son düzeltmeden parlak bir şekilde iyileşmeyi başardı ve zaten düştüğü seviyenin üzerinde işlem görüyor.

Bu, ADA’nın hissesi şu anda 35 milyar dolar değerinde olduğundan, toplam piyasa değeri açısından onu üçüncü en büyük kripto para birimi haline getirdi.

Bu, piyasa değerinin şu anda Ethereum’a göre yaklaşık% 21 değerinde olduğu anlamına geliyor.

Ethereum Savunucusu, ADA’nın Değerlemesinin Haklı Olmadığını Söyledi

ADA boğaları sevinirken, bazıları mevcut piyasa yapısı ve değerlemesindeki değerleri göremiyor. Anthony Sassano’ya göre bu, kripto para piyasasının neden temellerden çok anlatılar üzerinde çalıştığının açık bir örneğidir.

Akıllı sözleşmeleri olmayan bir platform olan Cardano’nun, yalnızca anlatılara ve vaatlere dayalı 35 milyar dolar değerinde olması, kriptonun neden % 99 anlatılar,% 1 temeller üzerinde çalıştığının mükemmel bir örneğidir.

Daha da kötüsü, piyasa Cardano’nun Ethereum’un % 25’i değerinde olduğunu söylüyor …

Yorumların çoğu, perakende yatırımcıların ADA’nın fiyatını yükselten şey olduğu konusunda fikir birliğine varıyor. Özellikle son gelişmeler göz önüne alındığında, bunun bir miktar değeri olabilir.

Sadece birkaç gün önce, KISS grubunun efsanevi basçısı Gene Simmons, “Bitcoin […] gibi kripto para birimlerinin çoğu insanın erişemeyeceği gerekçesiyle 300.000 $ ‘lık kripto para satın aldığını açıkladı . […] ADA’yı seviyorum çünkü herkes yatırım yapabilir. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here