Home Bitcoin (BTC) Haberleri Ünlü Analistin Bitcoin Tahmini: BTC’nin 2021 Yılına Kadar 20.000 $ ‘a Ulaşması Bekleniyor

Ünlü Analistin Bitcoin Tahmini: BTC’nin 2021 Yılına Kadar 20.000 $ ‘a Ulaşması Bekleniyor

1
Ünlü Analistin Bitcoin Tahmini: BTC’nin 2021 Yılına Kadar 20.000 $ ‘a Ulaşması Bekleniyor
  • Bitcoin fiyat tahmini geçici bir düşüş yaşıyor.
  • Bitcoin fiyatı 15.438 $ seviyesine ulaştı.
  • BTC fiyatının yıl sonuna kadar 20.000 $ ‘a ulaşması muhtemel bir senaryo

Bitcoin fiyatı 15.438 $ ‘a düşmeden önce 15.679 $’ a kadar yükseldi. Kripto para biriminin kralı, piyasa patlamalarına ve alternatif paralar üzerinde yükseliş etkilerine neden olması beklenen güçlü bir yükseliş hareketi yaşayacaktır . Biden’ın başkanlık etkileri de henüz açıklanmadı.

Yazım sırasında, kripto para kralı 15.448.95 $ ‘da el değiştiriyor. Öte yandan, alım satım görünümü teknik sinyalleri sürekli olarak zayıf satın alma momentumu (18) ve daha da zayıf bir satış momentumu (3) gösterirken, 7 nötr kalır.

Hareketli ortalamalar, 15.195.28 $ değerindeki Üstel hareketli ortalamanın satın almaya eğilimli olmasıyla güçlü bir satın alma ivmesine işaret ediyor. Osilatörler, nötr eyleme eğilimli 73.54 nispi güç endeksi ile zayıf bir satın alma yaklaşımı tasvir ediyor.

Ticaret görüşünün en iyi analisti Wyckoffmode, aşağıdaki grafikte günümüz zaman dilimlerini geçmiştekilerle tartışıyor.

Güvenli getiri sağlayan daha kısa pozisyonlar açmanın, haftalık zaman diliminde sert yükselişe sahip olması nedeniyle iyi bir fikir olmadığına inanıyor. Potansiyel tüccarların analistin değerlendirdiği fiyat hareketine bakmaları gerekiyor ki bu, 14390 $ ila 14611 $ aralığındaki (PRIMARY 1.0 FIB Seviyesi) desteğiyle birkaç gün boyunca yanal olarak gittiğini doğruluyor. Analistlerin görüşüne göre, BTC grafiği, yeniden yükselmeden önce kısa bir an için marj kısalarını kandıran bir bileşik gruplar aşamasında.

FOMO eğiliminin 16000 $ ila 16800 $ aralığında olması bekleniyor ve aya doğru hareket etmek, yukarı doğru basınç hızlı bir hareketle artmaya başladığında belki de yüksek olabilir.

Analist, uzun marjları tasfiye etmek için BTC’nin 15.850 $ ‘a düşmeden önce 17.000 $’ a yükselebileceği ve ardından büyük bir düşüş eğiliminin ardından son bir artış yaşayabileceği sonucuna vardı.

Fiyatlandırma uzmanı Alanmasters, kripto para kralının haftalık zaman dilimlerinde alım satım hacimlerini tartıştı. Hacim çalışması her zaman gelişen boğa veya ayı modlarında doğrulanmış sinyaller sağlar.

Bitcoin (BTC) düşük hacimler yaşamasına rağmen, kralın eğilimleri düşüş potansiyeli için çözülmedi. Sağlam bir yükseliş monotonluğuna sahip düşük hacim, ileride arzu edilen bir eğilimi gösterir. Grafikte gösterilen çok sayıda yükseliş sinyali ile ticaret hacmi kademeli olarak artmaktadır. Sürekli olarak EMA10 pozisyonunun ve güçlü Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) üzerinde kalan 5 ardışık yeşil hafta ile analist, kripto para piyasasının daha önce hiç görülmemiş bazı trendlere tanık olacağına inanıyor. 

Potansiyel büyüme işaretlerinin 17.250 $, 20.258 $ ve 31.285 $ olacağını tahmin ederek; Yükseltilmiş piyasa gücü ile Bitcoin’in üstel büyümesi yüksek bir olasılıktır.

Fiyat analisti Atlas Trades, bir sonraki alım satım direnci desteğinin 14.800 $ işaretindeki geri çekilme nedeniyle 16400 $ olduğuna inanıyor . Potansiyel tüccarlara uzun bir pozisyon açmadan önce makul bir yükseliş trendi elde edilene kadar beklenmesini öneriyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here