Home Kripto Para Haberleri Ünlü Analistten Bitcoin’nin Boğa Koşusundan Sonra Harekete Geçebilecek 6 Coin Öneriyor

Ünlü Analistten Bitcoin’nin Boğa Koşusundan Sonra Harekete Geçebilecek 6 Coin Öneriyor

0
Ünlü Analistten Bitcoin’nin Boğa Koşusundan Sonra Harekete Geçebilecek 6 Coin Öneriyor

2018’de Bitcoin’in altını çivilemesiyle tanınan tanınmış bir tüccar, toparlanmaya hazır olduğunu söylediği altı altcoin’i çağırıyor.

Smart Contracter, 72.500’ün ardından Twitter’ına, merkezi olmayan finans (DeFi) toplayıcı yıllık finansmanın (YFI) altcoin listesinde yüksek olduğunu söyledi.

Tüccar, YFI’nin düzeltmeyi bitirmesini ve yaklaşık 33.000 $ ‘a yükselmesini bekliyor – bu, mevcut fiyatı 27.512 $’ dan yaklaşık% 20 artış anlamına geliyor.

“Sadece sessizce…. YFI şu anda çok hazır görünüyor, yakında havai fişekler. “

Analist listesinde bulunan başka bir DeFi coin, Aave borç verme protokolüdür. Smart Contracter, Aave’nin iki yükseliş paterninden çıktıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 94,68 $ ‘ı geçmeye hazır olduğunu söylüyor.

“Aave burada gerçekten bir çatlak yaşıyor , 4 saatte güzel bir IHS (Ters Baş ve Omuzlar) oluşturdu ve yeniden birikmeye başladı ve şimdi bir ara vermeye çalışıyor. [Ben] bu hafta sonu havai fişekler bekliyorum, belki bu sefer tüm zamanların en yüksek seviyesi için gerçek bir koşu. ”

Smart Contracter ayrıca merkezi olmayan değişim Uniswap (UNI) ile ilgili sekmeleri de tutuyor. Tüccar, UNI’nin yükseliş trendinin yeniden başladığını gösteren yükseliş eğilimi ters baş ve omuz paterninden çıktıktan sonra 30 günün en yüksek seviyesi 5.50 $ ‘ı yazdırmasını bekliyor.

“Orada arkadaşlar, UNI kaçışını patlatıyor .”

Kripto analisti, varlık teminatlandırma platformu safran.finance’a (SFI) da bakıyor. Smart Contracter, piyasa katılımcılarının davranışlarını tahmin etmek için yinelenen dalga modellerinin tanınmasına dayanan Elliott Wave ilkelerini kullanarak, SFI’nin 429 $ ‘lık mevcut fiyatından yaklaşık% 80’lik bir büyümeyi temsil eden 760 $’ a kadar yükseleceğini tahmin ediyor.

“SFI REAALLLLLL burada yine sulu görünüyor, çantalarımı da ekledi, 5’i temizle ve ABC’yi aşağı indir. Sanırım bu hafta sonu paramparça oluyor. “

Smart Contracter aynı zamanda, yükseliş eğilimi devam eden bir paternden ayrıldıktan sonra güçlü teknik sinyaller verdiğini belirttiği enflasyonist olmayan ekosistem DefHold’un (DEFO) hareketlerini de takip ediyor.

“Burada umut verici görünen DEFO bu hafta sonu yayınlanmaya başlayabilir. Grafik güzel görünüyor topluluk aktif. “

Kripto para analistinin liste sonuncusu, blockchain oyun platformu The Sandbox’ın yardımcı jetonu olan SAND’dir. Smart Contracter, SAND’nin daralan ticaret aralığını vurgular; bu, bir kırılma olasılığını ve mevcut değerinden 0,050 ila 0,075 ABD dolarına yükselme olasılığını gösterir.

“Kum hala kıvrılıyor ve bir kopuş için hazırlanıyor, [bence] çok uzun sürmemeli.”

Genel olarak, Smart Contracter, 2021’in kripto endüstrisi için, özellikle DeFi alanındaki altcoinler için çılgın bir yükseliş yılı olacağına inanıyor .

“2021 yılı kripto dünyamız, sınır gökyüzü, şimdi üstümüzde havadan başka bir şey yok ve bunu takip eden kaçınılmaz altseasonun ne kadar çılgın olacağını düşünemiyorum veya hiperventilasyon başlayacağım.

Yine de emin olduğum bir şey, DeFi’nin en çılgın kazançları elde etmesi olacak. “

Tüccar kriptoda uzun vadeli yükselişe sahip olsa da , takipçilerine oynaklık beklemelerini söylüyor .

“Parabolik yükselmelerle birlikte hızlı geri çekilmeler geliyor. Uçuculuğu yükleyin. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here