Home Bitcoin (BTC) Haberleri Ünlü Analist Michaël Van de Poppe, Bitcoin’in 40.000 Dolara Ulaşacağını Tahmin Ediyor, Altcoinlerde Temkinli Davranıyor

Ünlü Analist Michaël Van de Poppe, Bitcoin’in 40.000 Dolara Ulaşacağını Tahmin Ediyor, Altcoinlerde Temkinli Davranıyor

0
Ünlü Analist Michaël Van de Poppe, Bitcoin’in 40.000 Dolara Ulaşacağını Tahmin Ediyor, Altcoinlerde Temkinli Davranıyor

Tanınmış kripto stratejisti ve tüccar Michaël van de Poppe, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydetmeye devam ederken 40.000 $ ‘a yükseldiğini söyledi.

Yeni bir tweet atan Van de Poppe, $ 27,000 civarında esnaf olarak BTC % 50’in üzerinde kazançlar gönderebilir onun 91.700 takipçileri.

“Bitcoin, ikinci Fibonacci ilgi noktama 25.800 $ civarında yaklaşırken daha da yukarı doğru kırılıyor.

Ne kadar yükseğe çıkarsak, bir sonraki dürtü hareketi bizi o kadar yükseğe çıkarır. Bu geçici zirve 25.800 $ ise, bir sonraki dürtü BTC’yi 40.000 $ + ‘a çıkarabilir. “

Ünlü analist ayrıca , mevcut BTC boğa döngüsünün neden üç yıl öncekinden farklı olduğuna dikkat çekiyor .

“Bitcoin 26.000 $ ‘ın üzerinde iken, perakende hype 2017’de 19.700 $ ile tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın bile değil. Boğa piyasası.”

Van de Poppe lider kripto para üzerinde boğa olmasına rağmen, o sorunları BTC güçlü hamlerle aşağı inebilir anlamında takipçileri için bir uyarıdada bulundu.

“Dikey hareketler genellikle hızlı bir düzeltmeyle sonuçlanır (19 Yazını hatırlıyor musunuz)? Bu hızlı düzeltmeler, yana doğru bir menzil oluşturmak için yapılır. Bir düzeltmeden mahrum kalmayın. Boğa piyasası daha uzun süre devam edecek. Daha uzun bir ufka sahip olun. “

Altcoinlere gelince, Van de Poppe , piyasa katılımcılarının BTC karlarını diğer dijital varlıklara çevirmesinin sadece bir zaman meselesi olduğunu söylüyor . Ünlü Analist , altcoinlerin önümüzdeki yılın başlarında büyük bir hamle hazırlıkları için şu anda dip oluşturduğunu vurguluyor .

“2021’in 1. çeyreğinde altcoin bekliyorum. Bu dönemde düşüş yaşanıyor.”

Yaygın olarak takip edilen kripto stratejisti, özellikle iki altcoin’i yakından izliyor. VeChain’in (VET) BTC ve ABD doları karşısında iyi performans göstermeye hazır olduğuna inanıyor.

Zilliqa’ya (ZIL) bakıldığında, analist 0,23 doların üzerine çıkmadan önce bir geri çekilme beklediğini ve tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) kaydettiğini söylüyor .

“Zilliqa, bu dürtü dalgası için ikinci hedef bölgeye ulaştı. 2021 için% 300’den fazla bir artış ve bunun için çok yükseliş görünümü. İlgi çekici noktalar: 0,035 dolar ve 0,048 dolar. Bir sonraki dürtü dalgası büyük olasılıkla bunun için yeni bir ATH getirecek. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here