Home Kripto Para Haberleri Ünlü Analist Lark Davis Mart Ayı İçin En İyi 6 Coin’i Açıkladı

Ünlü Analist Lark Davis Mart Ayı İçin En İyi 6 Coin’i Açıkladı

0
Ünlü Analist Lark Davis Mart Ayı İçin En İyi 6 Coin’i Açıkladı

Ünlü analist ve trader Lark Davis, Mart ayında bu 6 coin için büyük hareket etme potansiyeli olduğunu söylüyor.

Yeni bir videoda Davis, 224.000 YouTube abonesine Cardano‘da (ADA) üçüncü en büyük kripto varlığı meteorik yükselişine devam etmeye hazır olduğundan, onu yakından izlediğini söyledi.

“Cardano için büyük haber var, Mary hard forkunun 1 Mart’ta ana ağa sunulacağı. Şimdi bu hard fork, Cardano’nun tam anlamıyla işlevsel bir ekosistem olma yolunda sonraki adımları atmasına yardımcı olacak.

Tokenlerin nihayet uygulandığını göreceğiz. Ana zincirde akıllı sözleşmeler göreceğiz. Bu, bunu gerçekleştirmenin ilk adımıdır. ”

Ünlü analist Davis’in listesindeki bir sonraki para, kripto tüccarının “Polkadot‘un (DOT) küçük kardeşi” olarak bahsettiği Kusama’dır (KSM).

“Parachain müzayedeleri yakında Polkadot ekosistemine geliyor ve ilk durağımız Kusama… Çok yakında geleceklerini ve parachainlerin önce Kusama’da sonra Polkadot’ta olacağını biliyoruz.

Kusama son birkaç aydır çok sert bir şekilde toparlanıyor. İlk parachain müzayedelerinin beklentisiyle çok daha fazla toparlanmaya devam etmesini tamamen bekliyorum. “

Lark Davis, göz önünde bulundurulması gereken üçüncü kripto para, MimbleWimble gizlilik yükseltmesini başlatmak için vites yükselttiği için Litecoin (LTC) olduğunu söylüyor.

“MimbleWimble, Litecoin’e gizlilik getireceği için oldukça önemli. Son birkaç yıldır kripto gümüşü için en büyük güncelleme olacak. “

Dördüncü sırada, blockchain ölçekleme çözümü Polygon (MATIC) geliyor.

“Ethereum 2.0 temelde hiçbir yerde görünmediğinden, buradan itibaren boşluğu almak için gerçekten katman-iki ölçekleme çözümlerine inecek ve Polygon’dan daha büyük ve daha önemli katman-iki ölçekleme çözümü yok.”

Lark Davis’in Beş numarasında ise, merkezi olmayan türev borsası Enjeksiyon Protokolü (INJ).

“Tamamen merkezi olmayan bir ikinci katman borsası, düşük ücretler, yüksek hız, merkezi olmayan bir borsada istediğiniz her şey.

Kripto içinde ve dışında herhangi bir piyasada işlem yapmanıza izin veren Injective, kesinlikle onu sol, sağ ve merkezde büyük ortaklıklar ile parçalıyor, Avalanche (AVAX), Marlin (POND), Ocean, Unilend (UFT) ile takım oluşturuyor …

Son haftalarda, forex piyasalarının yanı sıra hisse senedi ticareti, bu yüzden bu türev piyasalarını getiriyoruz. “

Davis’in radarındaki son para, merkezi olmayan değişim (DEX) Uniswap (UNI).

“Uniswap, geliştirme mutfağında uzun zamandır v3’ü hazırlıyor … Gün geçtikçe, Uniswap v3’ün piyasaya çıkmasıyla ilgili bir duyuru alma olasılığımız giderek artıyor, bu da çok, çok önemli iki şey anlamına geliyor.

UNI belirteci için. Birincisi, ücretlerin, Uniswap’ta günlük hacmi bir milyar dolar gibi mevcut günlük hacimde tutulması oldukça kazançlı bir token olabilecek token sahipleri ile paylaşılacak olmasıdır.

Ve Uniswap için ifade ettiği ikinci şey ve belki de Uniswap v3’ün belki de en önemli kısmı, ikinci katman ölçeklendirmesini içerecek olmasıdır …

Katman-iki ölçeklendirme, Uniswap’i kullanmak için mevcut 50 $ ‘dan, işlem başına 60 $’ dan ücretler getirmelidir. Gülünç gibi, gaz ticaretinde bir sent gibi. Oyun değiştirecek. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here