Home Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Haberleri Ünlü Analist Chris Burniske Tarafından Ethereum (ETH) Yorumu

Ünlü Analist Chris Burniske Tarafından Ethereum (ETH) Yorumu

0
Ünlü Analist Chris Burniske Tarafından Ethereum (ETH) Yorumu

Ünlü bir blockchain analisti ve popüler token değerlendirme modellerinin yazarı Chris Burniske, Ethereum’u (ETH) diğer merkeziyetsiz platformlarla karşılaştırdı..

Chris Burniske, son Placeholder VC toplantısını ve insanların en iyi blok zincirlerini kullanmak için ödediği fiyat hakkındaki tartışmayı hatırlattı.

Chris Burniske Ethereum (ETH)’yi Yorumluyor

Bay Burniske, Ethereum (ETH), Tezos (XTZ), Waves (WAWES) ve Lisk (LSK) için ödenen madencilik ücretleri arasındaki % 15.000’lik boşluğu vurguladı. Üç Ethereum (ETH) yarışmacısı 0,5 milyon dolar ücret alamadı, ikinci blok zinciri ise 76,4 milyon dolarlık çılgın bir sonuç gösterdi.

Yaptığı Analizinden Bay Burniske, verileri akıllı sözleşme platformlarından ve performanslarını 2018’in 3. çeyreğinden 2020’nin 1. çeyreğine kadar aldı. Verilerin güncellenmesi gerektiğini ifade etti.

Örneğin, ücret toplama şeklindeki farklılıklar nedeniyle veriler EOS’u saymaz. Bununla birlikte, Ethereum’un akıllı sözleşme platformları alanındaki üstünlüğü hakkındaki ana sonucu etkilemez.

Bu nedenle, ‘Ethereum katiller’ (dApps ev sahiplerinin büyük çoğunluğu tarafından yanlış kullanılan pazarlama sloganı) kavramı analist için spekülatif bir kavram görünüyor.

Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) Altın Kadar Değerli

Bay Burniske Yorumunda, Bitcoin’in (BTC) toplama ücretleri veya insanların onu kullanma ve kullanımı için ödeme yapma istekleri açısından Ethereum (ETH) ile rekabet edebilen tek ağ olduğunu vurguladı.

En çok benimsenen blok zincirlerine olan talebi vurgularken, Bay Burniske hangisinin şampiyon olduğunu söylemedi.

İkisininde harika olduğunu söyleyen Burniske tek söylememeyi tercih etti.

Daha önceden söylediği üzere, bazı analistler hiçbir altcoinin Bitcoin (BTC) ile kullanım ve evlat edinme konusunda rekabet edemeyeceğinden eminler.

Bir melek yatırımcı ve Messari Ürün Direktörü Qiao Wang, spekülasyonun altcoinler için tek kullanım örneği olduğundan emin. Tek kullanıldıktan sonra dibi boyluyorlar.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here