Home Altcoin Haberleri DeFi Haberleri Ünlü Analist Ben Armstrong, 500x Yapabilecek Coin Açıklıyor

Ünlü Analist Ben Armstrong, 500x Yapabilecek Coin Açıklıyor

0
Ünlü Analist Ben Armstrong, 500x Yapabilecek Coin Açıklıyor

Ünlü analist Ben Armstrong, potansiyel olarak 500x parabolik bir yükselişi tetikliyebilecek Ethereum tabanlı bir projenin adını açıklıyor.

Yeni bir videoda, tüccar 486.000 abonesine, Dogecoin’in (DOGE) iki gün içinde % 1.000’lik meteorik yükselişinden büyük kazançlar elde eden yatırımcıların, bir sonraki büyük hamleyi bulmak için merkezi olmayan finans (DeFi) alanını izlediklerini söylüyor.

Coin Satın Al

Artık coin satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler!

Aave, [yearn.finance] (YFI) ve Synthetix’in (SNX) başarısı, kurumların ve perakende yatırımcıların merkezi olmayan finansmana olan ilgisini gösteriyor…

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br /><p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br /><p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br /><p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br /><p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br /><p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Aave, 260x ve bir yıldan kısa bir sürede astronomik bir 407x olan Synthetix’i yaptı. Bu DeFi bayanlar ve baylar ve bu sadece oyun öncesi parti. “

Armstrong, verim çiftçiliğini sadece birkaç tıklamayla piyasa katılımcılarına açtığı için DeFi’yi kolaylaştırmayı vaat eden az bilinen bir protokolü yakından izlediğini söylüyor.

“Adı APY.Finance ve yatırımcılar için fonları en iyi verimli tarım stratejilerine yönlendiren tak ve çalıştır çözümü olan APY.

Opsiyonları kendi başına aramak ve AKA getirilerini değiştirmek konusunda endişelenmek zorunda kalmayacaksınız. Tamamen otomatik ve aslında bir DeFi toplayıcısı.

Dahası, bu yeni proje, APY.Finance, Uniswap (UNI), SushiSwap (SUSHI), Aave, Compound (COMP), yearn, Synthetix, dYdX ve daha fazlası gibi tüm önde gelen DeFi protokollerine zaten bağlı. “

Kripto etkileyicisine göre, kullanıcılar Tether (USDT), USD Coin (USDC) ve DAI gibi stabilcoinleri yatırabilir ve robo danışmanı, en iyi risk-ödül getirisi çiftliği seçeneklerini sunan fırsatları bulmaya özen gösterir.

Armstrong, havuzdan çekme ve yatırma için gaz ücretlerinin diğer önde gelen DeFi platformlarındaki işlem maliyetlerinden yedi kat daha düşük olduğunu vurguluyor.

Tüccar ayrıca, resmi ürün lansmanına yakın olan APY.Finance’in, birden fazla hackathon paketleyen deneyimli ve iyi bağlantılara sahip bir geliştirici olan Will Shahda tarafından kurulduğunu belirtti.

APY ekibinin bir diğer üyesi, kredi kartları, otomobil kredileri, bankacılık ve tasarruf hesaplarında uzmanlaşmış bir finans devi olan Capital One’ın eski bir miktar geliştiricisi olan Chan-Ho Suh’dur.

Armstrong, DeFi varlığını ilk listeleyen kripto para patronu Sam Bankman-Fried’in FTX borsası olacağına inandığını ekliyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here