Home Kripto Para Haberleri Traderler Ve Yatırımcılar Ucuz Olduğu İçin XRP’yi Tercih Ediyor

Traderler Ve Yatırımcılar Ucuz Olduğu İçin XRP’yi Tercih Ediyor

0
Traderler Ve Yatırımcılar Ucuz Olduğu İçin XRP’yi Tercih Ediyor

Ripple, Bitcoin 12 Mart’ta çöktüğünde ve BTC ve ETH işlem ücretleri fazla geldiği için, trader’ların daha düşük maliyetli bir alternatif olarak XRP’ye geri döndüğünü gösteren veriler paylaştı.

Blockchain ağır siklet Ripple tarafından yayınlanan bir makaleye göre , Bitcoin fiyatının 7.000 dolardan 3.800 dolara kadar büyük bir çöküş yaşadığı 12 Mart’ta (‘Kara Perşembe’ olarak da bilinir), BTC ve ETH transfer ücretleri neredeyse beş kat yükseldiği zamanların olduğunu açıkladı.

Buda, yatırımcıların kripto para değişimi için hızlı ve düşük maliyetli bir alternatif olarak XRP’ye yönelmesini sağladı.

XRP Transfer Ücretleri Ucuz Ve Hızlı

Ripple tarafından yayınlanan makale, analitik verilere göre, XRP’nin yatırımcılar için Kara Perşembe günü BTC ve ETH işlem ücretleri 5 kat yükseldiğinde yüksek ücretler ödemek yerine XRP gibi hızlı ve daha ucuz kripto para birimlerini seçtiklerini anlatıyor..

Ayrıca Ripple tarafından yayınlanan makale, insanlığın küresel salgın nedeniyle daha dijital hale gelmesi nedeniyle, XRP’nin arbitraj ticareti için dijital borsalar tarafından tercih edildiğini söylüyor.

Traderler ve piyasa yapıcıların hızlı hizmet verilen marj çağrıları için ve ayrıca risklerini ve / veya teminatlarını yönetmek için aktif olarak XRP’den yararlanmaya başladıklarını belirtmektedir.

Bitrue XRP’ye Odaklanıyor

Tüm Dünyada yüz otuzdan fazla kripto borsası, XRP’yi hem diğer kripto hem de fiat ile çiftler halinde temel para birimi olarak zaten listeledi.

Ripple web sitesinde yer alan son bir makale olarak, Güney Kore merkezli Bitrue borsası, işlerini geliştirmek ve güçlendirmek için XRP kullanımına odaklanmayı seçti .

CEO Curis Wang, röportajda Bitrue’nin düşük geçiş maliyetleri ve yüksek hızı için XRP’ye odaklanmaya karar verdiğini söyledi. Bu, yatırımcılarının borsalar arasında XRP gönderirken fiyattaki daha küçük varyasyonlardan kar elde etmelerini sağlar.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here