Home Kripto Para Haberleri ”Ton” Telegram Olmadan Piyasaya Sürüldü

”Ton” Telegram Olmadan Piyasaya Sürüldü

0
”Ton” Telegram Olmadan Piyasaya Sürüldü

Bugün Telegram Open Network’ün veya TON’un ardındaki topluluğun Tokens ve TON blockchain’in ücretsiz olarak piyasaya sürdüğünü bildirdi. Abd’deki yetkilerle konuşulduktan sonra Telegram mesajlaşma bölümünü ayrı tuttuğunuda biliyoruz.

Telegram Open Network Grubu Sürümü Başlattı

Ağ kullanıcıları da dahil olmak üzere bağımsız bir ağ doğrulayıcı ekibi, yazılım geliştiricileri içeren Telegram Open Network topluluğu. Daha önce, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından baskı altında olmasına rağmen, ağı faliyete geçirmeyi planlıyordu.

Bununla birlikte, rapora göre topluluk, 7 Mayıs’ta TON tokenlerinin ücretsiz sürümü de dahil olmak üzere ücretsiz Telegram Open Network blok zincirini bağımsız olarak başlatacağını duyurdu . Bu, TON blok zincirini “kanıtlanabilir şekilde merkezi olmayan bir blok zincir” olarak konumlandıracaktır.

Lansman sonrasında, TON blok zincirinin ücretsiz sürümü DOD’a doğru çalışan bir grup bağımsız kullanıcı tarafından doğrulanacak ve korunacaktır. Bu, tamamen ücretsiz TON Topluluğunun operasyonlarını yönlendirmek için tasarlanmış belgeye atıfta bulunan Ademi Merkeziyet Beyanı olarak bilinir.

Kolayca tahmin edilebileceği gibi, topluluk Telegram’ı lansmandan ayırma kararının Amerika Birleşik Devletleri’ndeki, muhtemelen yerel kripto para biriminin Grams olarak adlandırılan satışlarından dolayı geldiğini belirtti. Sosyal medya şirketinin TON’un ilk yaratıcısı olduğunu unutmamak gerekir.

ABD Dışında Herkes Katılabiliyor.

Ücretsiz TON Topluluğu, ABD dışındaki herkesin DOD’u kaydederek ağa üye olarak katılmayı seçebileceğini açıkladı. Topluluk şu anda ABD’deki bireylerin yanı sıra kuruluşların da en azından bir başlangıç ​​için ağın bir parçası olamayacağını söyledi.

Ağın sonunda ABD vatandaşlarına açılacağından emin olurken, topluluk şunları söyledi: 

Bununla birlikte, tam ademi merkeziyetçilik elde etmek için büyüdükçe, bu gibi tüm engeller organik olarak kaldırılacaktır. Artık kimlerin katılabileceği veya katılamayacağı ile ilgili soruları yanıtlamaya bilebilecek hiçbir merkezi bir otorite olmayacak.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here