Home Kripto Para Haberleri Tecrübeli Bitcoin ve Ethereum Yatırımcısı Bu Altcoinin Boğa Bayrağını Açtığını Belirtti

Tecrübeli Bitcoin ve Ethereum Yatırımcısı Bu Altcoinin Boğa Bayrağını Açtığını Belirtti

0
Tecrübeli Bitcoin ve Ethereum Yatırımcısı Bu Altcoinin Boğa Bayrağını Açtığını Belirtti

Uzun süredir bir Bitcoin ve Ethereum yatırımcısı, zorlu standartlarını karşılayan bir varlığa ışık tutarken gelecek vaat eden yeni projeler bulma stratejisini paylaşıyor.

Sektörde Tetranode olarak bilinen trader, Olympus Finance’in (OHM) küçük hacimli projesinin tüm kutularını kontrol ettiğini ve kripto portföyünün küçük bir bölümünü ele geçirdiğini söylüyor.

UpOnly ile yaptığı röportajda kripto balina, platformda neden bu kadar yükselişe geçtiğini açıklıyor ve Olympus ekibine istismarlardan kaçınmalarına ve token ekonomilerini iyileştirmelerine yardımcı olmalarını tavsiye ettiğini ekliyor.

“Olympus Finance, bu algo stablecoins 2.0’daki yeni deney, bu yüzden Fei Protokolünden (FEI) farklı olarak bunun kısmi teminatlandırmaya gideceğine inanmıyorum … Tamamen yedeklenmiş bir rezerv için gidiyor. Böylece her OHM en az bir Dai tarafından desteklenir, bu nedenle güvenebileceğiniz bir taban vardır.

OHM belirtecinin, değerin ETH’ye kıyasla nispeten sabit kalacağına güvenebileceğiniz bir tür değişken / teklifsiz sabit bir madeni para olması gerekiyor. Bu yüzden oraya küçük bir yatırımım var, bu yüzden kurucuya belirteçleri ve savunmasız olabilecekleri bazı istismarlar gibi bazı şeyler hakkında bilgi veriyorum. “

Şu anda OHM, yaklaşık 53 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip ve 668 dolar civarında işlem görüyor. Proje başarılı olursa, token için hisse sahibi olan ve token için likidite sağlayan sahipleri ödülleri alabilir.

Tetranode, daha yeni projeleri değerlendirirken, büyük risk sermayedarlarının dahil olduğu projelerden uzaklaştığını ve güçlü bir destekçi ağına sahip projeleri aradığını belirtiyor.

“VC dışı katılımın, tabandan katılımın başlaması gibi aradığım ilk şey olduğunu söyleyebilirim. Sadece toplulukla nispeten iyi ilişkiler ve dinleme yeteneği ve gelişme yeteneği. Ölçmek zor, ama gördüğümde biliyorum çünkü tüm sürecin nasıl işlediğine dair sağlam bir temele sahibim, blok zincirindeki fikir birliği varsayımlarına kadar. Bu yüzden pazarlamayı kesip konunun özüne inmek benim için gerçekten çok kolay. “

Deneyimli tüccar, her projenin geniş ve derinlemesine bir anlayışını kazanmak için, kullanım durumunu araştırdığını ve buradan teknolojinin moleküler düzeyde nasıl işlediğini kırdığını söylüyor. Tetranode, Bitcoin’den Olympus gibi daha yeni projelere kadar çeşitli projelere nasıl katılacağını belirlemek için bu dikkatli süreci kullanıyor.

“Her zaman yeni şeylere ilk yaklaşın. Ona her zaman atomik seviyeden yaklaşın, temelden anlayın. Yani içeri giriyorsun ve ‘Bitcoin nedir?’ Diye soruyorsun. Bitcoin, değiştirilemeyen ve tersine çevrilemeyen internet parasıdır. Öyleyse kendinize sormalısınız, ‘Nasıl tersine çevrilemez?’ Tersine çevrilemez çünkü çalışan bir fikir birliği sistemi var. Nasıl geri döndürülemez… ve bu yüzden ilk prensip gibi kavrayıncaya kadar dalmaya devam edersiniz ve sonra her şeyi çok net bir gözle görebilir ve aklınızda hiçbir şüphe olmadan kaya gibi sağlam kararlar verirsiniz.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here