Skybridge Şirketi Bitcoin Fonu İçin ilk 25 Milyon Dolarlık Alımını Gerçekleştirdi

Küresel yatırım şirketi Skybridge Capital, 25 milyon dolarlık bir bitcoin fonu başlattı. Şirketin kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin konusunda yükselişe geçti. “Bu ilk vuruş,” dedi ve “Kurumsal topluluk tarafından erken benimsenme dalgasını görmek üzeresiniz.”

Skybridge’in Bitcoin Fonu Ticarete Başlıyor

Skybridge Capital, merakla beklenen bitcoin fonunu başlattı. Kurucu Anthony Scaramucci Salı günü CNBC’de fonun “bugün firmanın sermayesinin 25 milyon $ ‘ı ile işlem görmeye başladığını söyledi. “Dış yatırımcılar için 4 Ocak’ta yayınlanacağını” ekledi.

Scaramucci, özellikle Bitcoin fiyatı önemli ölçüde yükseldikten sonra lansmanın zamanlamasıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bizim için geç olduğunu sanmıyorum. 

Bir şey varsa, bu ilk vuruştur. Kurumsal topluluk tarafından erken benimsenme dalgasını görmek üzeresiniz. Yatırımcılarımızı bu iş tam gaz hızına girmeden önce sürece dahil etmek istiyorum. ” Skybridge kurucusu ayrıca şunları paylaştı:

Fonu üç veya dört ay önce dağıtmayı çok isterdik. Sanırım bitcoin alev aldı ama hala çok erken safhadayız.

Ardından, şirketinin son iki yıldır bitcoin üzerine araştırma yaptığını ve kripto para birimi ile daha rahat hale geldiğini açıkladı. 

Michael Saylor gibi insanlarla konuştuktan sonra, “Müşteri dostu bir ürün, kitlesel zenginlerin erişebileceği minimum 50.000 $ ‘lık bir şey veya yakın olduğumuz RIA’ların [kayıtlı yatırım danışmanlarının] yapabileceği bir ürün yaratmamız gerektiği anlaşıldı.

Giriş. Ve diğerlerinden daha ucuz bir teklif, 75 baz puan, ”diye detaylandırdı.

Saylor MicroStrategy, şimdi bir milyar dolarlık Nasdaq-listelenen şirketin CEO’su tutan Bitcoin $ ‘dan fazla 1,6 milyar. Şirket , Ağustos ayında BTC almaya başladı . O zamandan beri Saylor hevesli bir bitcoin savunucusu oldu. 

Kısa süre önce Spacex ve Tesla CEO’su Elon Musk’ı milyarlarca dolarlık Tesla bilançosunu bitcoin’e dönüştürmeye ikna etmeye çalıştı .

Scaramucci, bir bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) olana kadar, “bu, on yıl önce hedge fonu endüstrisinde yaptığımız gibi, bitcoin’i demokratikleştirmenin bir yolu olacağına” inanıyor.

Skybridge’in kurucusu, “Bitcoin’in bir değer deposu olduğunu kabul etmeniz gerekip gerekmediğini” ekledi. Araştırmayı yaptıktan sonra, “hala şüpheciler olduğunu” belirterek, “Biz buna inanıyoruz ve şu anda para arzı ve küresel merkez bankacılığı koordinasyonu göz önüne alındığında, bu bir sonraki adımda çok güçlü bir varlık sınıfı olacak” dedi. onyıl.”

Skybridge bitcoin fonunun yatırımcıların satın alması ve tutması için üç aylık bir elde tutma süresine sahip olduğunu açıklayarak şunları söyledi:

Kurumsal yatırımcıların çığ gibi yükselmesinin habercisi olabiliriz … 2021’in ilk çeyreği için çok sayıda kurumdan emirler toplanıyor.

Twitter ve Facebook’ta Takip Etmeyi Unutmayalım.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

cenk dinç
cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
21,402.00 $
21,402.00 $
2.98%
ethereumEthereum
1,234.12 $
1,234.12 $
8.63%
tetherTether
0.999342 $
0.999342 $
0%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.19%
bnbBNB
241.29 $
241.29 $
5.88%
xrpXRP
0.370242 $
0.370242 $
11.35%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.18%
cardanoCardano
0.505459 $
0.505459 $
6.26%
solanaSolana
42.38 $
42.38 $
12.88%
polkadotPolkadot
8.21 $
8.21 $
6.74%

Benzer Haberler