Home Bitcoin (BTC) Haberleri Skybridge Şirketi Bitcoin Fonu İçin ilk 25 Milyon Dolarlık Alımını Gerçekleştirdi

Skybridge Şirketi Bitcoin Fonu İçin ilk 25 Milyon Dolarlık Alımını Gerçekleştirdi

0
Skybridge Şirketi Bitcoin Fonu İçin ilk 25 Milyon Dolarlık Alımını Gerçekleştirdi

Küresel yatırım şirketi Skybridge Capital, 25 milyon dolarlık bir bitcoin fonu başlattı. Şirketin kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin konusunda yükselişe geçti. “Bu ilk vuruş,” dedi ve “Kurumsal topluluk tarafından erken benimsenme dalgasını görmek üzeresiniz.”

Skybridge’in Bitcoin Fonu Ticarete Başlıyor

Skybridge Capital, merakla beklenen bitcoin fonunu başlattı. Kurucu Anthony Scaramucci Salı günü CNBC’de fonun “bugün firmanın sermayesinin 25 milyon $ ‘ı ile işlem görmeye başladığını söyledi. “Dış yatırımcılar için 4 Ocak’ta yayınlanacağını” ekledi.

Scaramucci, özellikle Bitcoin fiyatı önemli ölçüde yükseldikten sonra lansmanın zamanlamasıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bizim için geç olduğunu sanmıyorum.

Bir şey varsa, bu ilk vuruştur. Kurumsal topluluk tarafından erken benimsenme dalgasını görmek üzeresiniz. Yatırımcılarımızı bu iş tam gaz hızına girmeden önce sürece dahil etmek istiyorum. ” Skybridge kurucusu ayrıca şunları paylaştı:

Fonu üç veya dört ay önce dağıtmayı çok isterdik. Sanırım bitcoin alev aldı ama hala çok erken safhadayız.

Ardından, şirketinin son iki yıldır bitcoin üzerine araştırma yaptığını ve kripto para birimi ile daha rahat hale geldiğini açıkladı.

Michael Saylor gibi insanlarla konuştuktan sonra, “Müşteri dostu bir ürün, kitlesel zenginlerin erişebileceği minimum 50.000 $ ‘lık bir şey veya yakın olduğumuz RIA’ların [kayıtlı yatırım danışmanlarının] yapabileceği bir ürün yaratmamız gerektiği anlaşıldı.

Giriş. Ve diğerlerinden daha ucuz bir teklif, 75 baz puan, ”diye detaylandırdı.

Saylor MicroStrategy, şimdi bir milyar dolarlık Nasdaq-listelenen şirketin CEO’su tutan Bitcoin $ ‘dan fazla 1,6 milyar. Şirket , Ağustos ayında BTC almaya başladı . O zamandan beri Saylor hevesli bir bitcoin savunucusu oldu.

Kısa süre önce Spacex ve Tesla CEO’su Elon Musk’ı milyarlarca dolarlık Tesla bilançosunu bitcoin’e dönüştürmeye ikna etmeye çalıştı .

Scaramucci, bir bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) olana kadar, “bu, on yıl önce hedge fonu endüstrisinde yaptığımız gibi, bitcoin’i demokratikleştirmenin bir yolu olacağına” inanıyor.

Skybridge’in kurucusu, “Bitcoin’in bir değer deposu olduğunu kabul etmeniz gerekip gerekmediğini” ekledi. Araştırmayı yaptıktan sonra, “hala şüpheciler olduğunu” belirterek, “Biz buna inanıyoruz ve şu anda para arzı ve küresel merkez bankacılığı koordinasyonu göz önüne alındığında, bu bir sonraki adımda çok güçlü bir varlık sınıfı olacak” dedi. onyıl.”

Skybridge bitcoin fonunun yatırımcıların satın alması ve tutması için üç aylık bir elde tutma süresine sahip olduğunu açıklayarak şunları söyledi:

Kurumsal yatırımcıların çığ gibi yükselmesinin habercisi olabiliriz … 2021’in ilk çeyreği için çok sayıda kurumdan emirler toplanıyor.

Twitter ve Facebook’ta Takip Etmeyi Unutmayalım.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here