SEC’in Hester’i, Kripto Konusunda Düzenlemelere Açıklık Getirilmesi Çağrısını Yaptı

SEC’in kripto dostu Hester Peirce, BNY Mellon’un duyurusunun ardından daha fazla netlik çağrısında bulunuyor. Kripto endüstrisi daha fazla anlaşılmalı.

  • SEC’in “Kripto Annesi” Hester Peirce bir röportajda BNY Mellon’un kripto planlarının ABD düzenleyicilerini kriptoya daha fazla netlik getirmeye zorladığını söyledi.
  • Kripto endüstrisi liderleri, daha fazla netliğin dijital varlıkların daha yüksek bir alımını teşvik edeceğini söyleyerek ortak fikrini açıkladı.
  • Ancak, daha önce söylendiği gibi, düzenleyici SEC meslektaşları kolay bir grup değil.

Hester Peirce ABD Sermaye Değişimi yakından ilgisinden ötürü “Kripto Anne” olarak anılacaktır komiser kripto , BNY Mellon’un kripto planları daha eylemde ABD düzenleyiciler için baskı ve daha net bir düzenleme getirmek için açıklık getirmelerini istedi.

Bir röportaj ile konuşan kripto endüstrisi liderleri , dijital varlıkların daha fazla alınması için daha net olunması gerektiğini savundu.

2 trilyon dolarlık varlığı yöneten yatırım bankası BNY Mellon, bu haftanın başlarında varlık yönetimi hizmetlerine kripto ekleyeceğini duyurdu . 

BNY Mellon’un duyurusuna atıfta bulunan Hester Peirce , Reuters’e bunun “daha fazla netlik sağlamak için bu alanda bir tür önlem almamızın aciliyetini artırdığını” söyledi .

Andrew Kessler, CTO ve blockchain tabanlı eşler arası ticaret şirketi kurucularından Zenotta , anlattı. BNY Mellon’un karar velayet servis sağlayıcılar için önemli olduğunu “ancak Düzenlemede eksiklikler bu teşvik pek mümkün anlamına geliyordu dijital varlıkların çok fazla alımı. “

Peirce’nin ajansı SEC, kayıtsız satışlarda menkul kıymetleri dağıtmak için birkaç büyük kripto projesini zıpkınladı . Düzenlemeler netleştiğinde Bitcoin’e olan ilginin artması gerektiğini söyledi . 

“Dijital varlık yol haritalarını hızla takip edecek diğer ABD bankaları arasında çok sayıda FOMO göreceğiz.”

Guy Hirsch, ABD Genel Müdürü eToro , anlattı şifresini Çok sayıda kurumun yatırım başlaması için daha iyi altyapı ve düzenleyici netlik iki bariyerler olduklarını Bitcoin . 

” OCC’nin geçen yıl yaptığı açıklamada , ulusal olarak yetkilendirilmiş bankaların kriptoyu bu netlik koşuluyla saklayabileceğini” söyledi, “ve büyük bir bankanın bu tür bir açıklamayı yapması an meselesiydi.” 

Kripto Düzenlemeleri, Kurumlara Güvence  

Peirce’in son çağrısı, eyleme dönüştürülürse, bu politika eğilimini daha fazla netliğe doğru sürdürecek ve kurumlara potansiyel düzenleyici riskleri göz önünde bulundurarak güvence sağlayacaktır. 

Peirce uzun zamandır merkezi olmayan finans projeleri için , SEC, menkul kıymet sahtekarlığı için peşlerinden gelmeden önce her şeyi bir araya getirmeleri için birkaç yıl sağlayacak bir tür “düzenleyici güvenli liman” çağrısında bulundu . 

Ama henüz bir şey yok; ABD hükümeti kripto konusunda yavaş ilerliyor. Bununla birlikte, yeni bir yönetim SEC’e yeni kan verebilir. 

Peirce, “Bu sadece bir süredir netlik çağrılarının yapılması ve yeni bir yönetimin yeni bir bakış atma şansı vermesi değil, aynı zamanda piyasadaki diğerlerinin de taze görünümü demek. “

Peirce opinion- o en yüksek yok olan hükümetinin makine birçok arasında yer alıyor “Regülatör büyük bir iş yapmadım,” diye anlattı. Kripto karşı ABD’nin düzenleyici tutum atıfta bulunarak,

Peirce kripto dostu duruşunda boynunu dışarı çıkarıyor olabilir. Bir önceki röportajda “Bürokrasi zordur” dedi , “Bir şeyi yapmak gerçekten zor.” 

Ufukta umut var

Ancak bu yakında değişecek.

“Düzenleyici bariyerler hızla azalıyor olması yargı bile tarihsel olarak sadece yakın zamana kadar Avrupa’da gerisinde kalmış durumda ABD, içinde görünüyor,” Seamus Donoghue en VP Satış ve İş Geliştirme METACO anlattı.

“En sadık muhafazakar firmalar bile artık kripto piyasalarına dahil olmanın düzenleyici açıklığından memnun.”

Dün kripto uzmanları böyle konuştu “uyumunu sertleştiriyor ve risk izleme programlarını piyasa manipülasyonu azaltılması ve zam devam olarak, kripto endüstrisinden destekleyici bir yaklaşımla eşleşmesi gerektiğine dikkat çekiyor.

BNY Mellon kararının önemini vurgulanmış müşteri koruma standartları,”Asaf Meir, platform izleme çapraz kur riski CEO olarak Solidus Labs , anlattı.

Bu nedenle kripto endüstrisi, yalnızca New York’un finans kuruluşu değil, Washington’daki politika yapıcılarla birlikte çalışmak zorunda kalacak.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

KAYNAKdecrypt
cenk dinç
cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
21,317.00 $
21,317.00 $
2.51%
ethereumEthereum
1,223.91 $
1,223.91 $
8.04%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.13%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.34%
bnbBNB
239.38 $
239.38 $
5.16%
xrpXRP
0.366678 $
0.366678 $
10.61%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.44%
cardanoCardano
0.50308 $
0.50308 $
5.6%
solanaSolana
41.44 $
41.44 $
10.11%
polkadotPolkadot
8.21 $
8.21 $
6.77%

Benzer Haberler