Home Kripto Para Haberleri Rusya’da Kripto Yasağını Ekonomi Bakanı Sert Bir Şekilde Uyardı

Rusya’da Kripto Yasağını Ekonomi Bakanı Sert Bir Şekilde Uyardı

0
Rusya’da Kripto Yasağını Ekonomi Bakanı Sert Bir Şekilde Uyardı

Ülke hükümeti tarafından Rusya’daki Kripto yasağına yanıt olarak, ekonomik kalkınma bakanlığı yasağa karşı sesini yükseltti . Rusya’da kripto ticaretine bir yasak koymanın sadece kripto kara borsalarında kontrol edilemeyen bir dalgalanmaya yol açacağına inanıyorlar.

Bakanlıktaki bir mektupta, Rusya’daki kripto yasağına karşı ülkedeki milletvekillerinin yasa tasarısını eleştirdiği kabul edildi. Milletvekilleri, dijital varlıkları kontrol etmek için katı yeni düzenlemelerle kripto kullanımını suçlamayı önerdi. Yasama organının aksine, bakanlık ülkede kripto yasağının hala Rusya’da kripto ticaretine son veremeyeceğine inanıyor.

Bakanlığın Rusya’daki Kripto Yasağına Karşı Önerileri

Yasa olduğunda yasa tasarısının Rusya’da kripto kullanımını durdurmak için pek bir şey yapmayacağı bakanlık. Rusya’da bakanlığın mektubunu alan yerel kaynaklar, Rusların başka bir yerde hala kripto varlıklarını satın alabileceklerini açıkladı çünkü yasa tasarısı hükümetin haklarını korumasına izin vermeyecekti.

Kripto paralarla da uğraşan firmalar, özellikle ülke önemli bir kripto pazarı ve birkaç blockchain geliştiricisine ev sahipliği yaptığı için ülkeyi terk etmeye ve işlerini başka bir yerde sürdürmeye zorlanacak.

Bu nedenle bakanlık, yeni kuralın ülkede kontrol edilebilir bir kripto para piyasası oluşturmaya odaklanmasını önermektedir. Küresel olarak, kripto düzenlemeleri, sektöre daha fazla dikkat etmeye çalışan düzenleyiciler ile yeni bir form almaya yalvarıyor.

Rusya Merkez Bankası Kriptoyu Denetleyecek

Bakanlığın Rusya’daki kripto yasağına karşı tavsiyesinin bir parçası olarak, hükümetin Rusya’daki kullanıcılar ve kripto sorunları için bir prosedür oluşturduğunu ileri sürüyorlar. Benzer şekilde, Rusya Merkez Bankası, kripto yasalarının uygulanmasından ve Rusya’daki kripto alanının düzenlenmesindensorumlu olmalıdır . Bununla birlikte, Apex Bank kripto para birimleri konusunda farklı bir görüşe sahiptir. Apex Bank yöneticileri, ülkede kripto kullanımını yasaklayan yasaları destekliyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here