Home Kripto Para Haberleri Roger Ver, Bitcoin İşlem Ücretlerinden Şikayet Ediyor

Roger Ver, Bitcoin İşlem Ücretlerinden Şikayet Ediyor

0
Roger Ver, Bitcoin İşlem Ücretlerinden Şikayet Ediyor
  • Bitcoin Cash ( BCH ) sahibi Roger Ver,Çoğu kes 1000 dolardan fazla işlem ücreti ödedim

Verco Twitterde yayınlanan bir videoda aynı dertten müzdarip olduğunu Bitcoin ağındaki tek bir işlem için bin dolar ücret ödeyebileceğimden daha fazla kez ödedim.” Dedi .

Bitcoin 2017’de Yarılandı, Ücretler Arttı

Bitcoin’in blok zinciri 2017’de Bitcoin Core ve Bitcoin Cash’e yarılandı ve bu yarılanma kripto piyasasındada ikiye bölünmeye sebep oldu.

Büyük blokların savunucuları daha düşük maliyetle daha hızlı işlem istediler. Bu insanlar çatalın BCH tarafı ile saplanmışlar. Bitcoin Core savunucuları, kısmen BTC’nin merkezsiz kalmasına yardımcı olmak için daha düşük bir blok boyutu tutmak istiyorlardı.

Bitcoin Cash topluluğu , BCH’nin Bitcoin Cash ve Bitcoin Satoshi’nin Vizyonuna ( BSV ) bölündüğü 2018’de daha da bölündü .

Roger Ver genellikle işlem ücreti açısını savunuyor

Kripto endüstrisinde iyi bilinen bir isim olan Roger Ver, ücretlerin ve kullanılabilirliğin birçok kez tartıştığını iddia etti ve çoğu zaman BTC’nin çok yavaş, pahalı ve ölçeklenemediğini lobledi. 

7 Nisan günü, Reddit kullanıcısı, Braclayrab, yayınlanan “BTC üzerinde herkes kendi paraları taşımak istiyorsa o 165 gün sürer.”, Yani

“Neredeyse altı ay boyunca,” Ver bir 9 Nisan söyledi Video Reddit mesaja cevaben. “Bu kimseye deli gibi gelmiyor mu?”

Kullanıcılar, işlemlerin yükselen ücretlerle durduğu 2017 ve 2018 başında Bitcoin’in 20.000 dolarlık boğa koşusunun zirvesine yakın benzer zorluklar gördüler . Ver, genellikle Bitcoin Core’un yavaş ve pahalı bir ağ olması kavramına alternatif olarak BCH’ye işaret etti.

Buna karşılık, programcı Jimmy Song gibi BTC taraftarları, BTC’yi daha küçük bloklar aracılığıyla merkezden uzak tutmada genellikle masanın diğer tarafından bahseder .

Bitcoin Cash geçenlerde tamamlanan Bitcoin planlanan Mayıs halving olaydan önce aşağı yukarı bir aylık onun yarıya inmesine.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here