Home Kripto Para Haberleri Rockstar Gene Simmons Kripto Piyasasına Giriyor Aldığı Coin’lerde Litecoin’de Var

Rockstar Gene Simmons Kripto Piyasasına Giriyor Aldığı Coin’lerde Litecoin’de Var

0
Rockstar Gene Simmons Kripto Piyasasına Giriyor Aldığı Coin’lerde Litecoin’de Var

Rock ikonu Gene Simmons, tüm dünyaya kripto paralara girdiğini bildiriyor.

KISS basçısı , 901.400 Twitter takipçisine, üç büyük kripto varlığına sahip olduğunu veya sahip olmayı planladığını söylüyor.

“Bunların hiçbirini kimseye önermiyorum. Ama evet, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve diğerlerini satın aldım ve / veya sahip olacağım. “

Simmons ayrıca Dogecoin (DOGE) ve XRP’nin kripto portföyünün bir parçası olduğunu ortaya koyuyor.

KISS önderinin ifşaatları, geçen ay bir Amerikan Şarkı Yazarı röportajında mevcut para sistemine karşı yaptığı rantın ardından geldi .

Görüşmeci, bu günlerde ne düşündüğünü sorduğunda, Simmons doğrudan kripto para birimi ve bugünün para sisteminin kusurları hakkında bir monologa girdi.

“Kripto para. Evet, oyun değiştirici. Ben büyüküm. Çok iyi yaptım Hükümetler, artık bildiğiniz gibi, ihtiyaç duydukları anda para basıyorlar. Böylece enflasyon gittikçe büyüyor. Dolar altını temel alıyordu ve bir doları kaybedebilirsiniz. Elbette ‘kod cüzdanı’ adı verilen şeyi veya şifrenizi kaybetmedikçe kripto para biriminizi kaybedemezsiniz. Bankaların bu konuda söyleyecek hiçbir şeyi yok.

Hükümetlerin bu konuda söyleyecek hiçbir şeyi yok. Dünya değişiyor. Muhtemelen zamanı gelmiştir. Muhtemelen ağaçları kesmeye devam etmek ve birbirimize verebilmek için kağıt yapmak yerine bunu yapma zamanı. Ancak kredi kartları ve havale fonları muhtemelen bunun başlangıcıydı. “

Simmons ayrıca röportajda kripto paralarınıda açıkladı.

“Bitcoin ve Asyrium’un derinliklerindeyim. Başkaları da var – Zcash, Litecoin var. Birkaçı daha var. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here