Home Kripto Para Haberleri RippleNet Kullanıcılarına Kredi İle Borç Verme İmkanı Sağlıyor

RippleNet Kullanıcılarına Kredi İle Borç Verme İmkanı Sağlıyor

0
RippleNet Kullanıcılarına Kredi İle Borç Verme İmkanı Sağlıyor

Ripple, hızlı bir şekilde büyüyen RippleNet müşterileri için sunulacak bir kredi ürünü yaratmayı planlıyor ve piyasaya sürecek birini arıyor.

San Francisco merkezli blockchain şirketi Ripple, RippleNet ağında bulunan üyelere kredi ile borç verme imkanı sağlıyacak

Yakın bir zamanda yayınlanan bir iş ilanına göre, blockchain decacorn, kredilerini ‘konseptten lansmana’ getirmeye yardımcı olacak deneyimli bir ürün yönetimi direktörü arıyor.

Yeni Bir Ürün Yeni Lider

San Francisco merkezli blockchain şirketi Ripple, yeni projesini geliştirmek için şirketin güçlü müşteri listesiyle işbirliği yapabilen ‘güçlü liderlik becerileri’ olan birini aradıklarını söylüyor.

Gerekli beceri seti söz konusu olduğunda, Ripple en az beş yıllık ürün yönetimi deneyimi olan ve borç verme insersiyonu ve çıktılarını (ölçeklendirme, fiyatlandırma, düzenleme gereksinimleri vb.) Bilen bir kişi arıyor.

Yeni işe alım, ‘işlevsel bir kredi teklifinin’ başlatılmasından ve doğru şekilde yürütülmesinden doğrudan sorumlu olacaktır.

Yüksek profilli tekliflere odaklanan popüler iş bulma sitesi Ladders’e göre , aday yılda 250.000 dolara kadar kazanabilecek.

Önceliğimiz Kendimiz

Borç verme girişiminde bulunan Ripple, sınır ötesi ödemelere odaklanmaktan uzaklaşıyor.

Şubat ayında şirketin CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple’ın e-ticaret devi Amazon ile karşılaştırarak diğer endüstri nişlerine girebileceğini söyledi:

Başka bir nokta yapmadan önce sınır ötesi ödemelerde kazandığımızdan emin olmak istiyoruz.

2019 yılında 300 müsteri aşan RippleNet ağı eniyi yılını geçirdiğini biliyoruz.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here