Home Kripto Para Haberleri Ripple’ın Ortağı MoneyGram, Güney Kore’li E9Pay İle Ortak Oldu

Ripple’ın Ortağı MoneyGram, Güney Kore’li E9Pay İle Ortak Oldu

0
Ripple’ın Ortağı MoneyGram, Güney Kore’li E9Pay İle Ortak Oldu

Dünya üzerinde hizmet veren para transferi lideri MoneyGram Güney Koreli havale şirketi E9Pay ile yeni bir ortaklık yaptıklarını duyurdu.

Ripple ortağı MoneyGram, Güney Koreli havale şirketi E9Pay ile ortaklıklarını resmen duyurdu. Yeni imzalanan anlaşmaya göre E9Pay müşterileri MoneyGram tarafından desteklenen 200’den fazla ülkelere para gönderip yatırılabilecek.

Dünya üzerinde kurumsallaşan MoneyGram, Dünya üzerindegenelinde 350.000’den fazla şubeye sahip ve bir banka hesabına veya akıllı telefon cüzdanına para gönderip para yatırılabilir bir firma.

13 Milyar Dolarlık Hacmi İle Ortak Oldu 

E9Pay ile işbirliği, MoneyGram‘ın yurtdışı havale piyasası 13 milyar doları aşan Güney Kore’deki en son ortaklık hareketi ile yeniliklerini sürdürüyor.

MoneyGram CEO’su Alex Holmes yaptığı açıklamada, firmayı yenilikler ve sadık müşteri tabanına olan tutkusuyla övdü: E9Pay, hevesli kullanıcıların sadık bir müşteri tabanıyla güçlü bir inovasyon kültürüne sahiptir ve bu ortaklık, E9Pay müşterilerinin hesap yatırma yeteneklerimiz de dahil olmak üzere küresel platformumuza erişmelerini sağlar. 

E9Pay ile güçlerini birleştirmeden önce, popüler para transferi hizmeti bölgedeki diğer stratejik ortaklıkları ve Korea Post ve Sentbe gibi diğer fintech şirketleri ile de güvence altına almıştı. 

Yüksek talep nedeniyle Güney Kore’nin ulusal posta servisi 2018’de MoneyGram postanelerini açtı.

Ripple Ortaklık Arayışları

Ripple ortağı MoneyGram’da yüzde 10 hisseye sahip olan 10 milyar dolarlık blockchain juggernaut olan Ripple, Güney Kore’de de hızla büyüyor.

Şubat ayında, söz konusu Sentbe de dahil olmak üzere üç yerel havale firması ile güçlerini birleştirdi .

Fakat Ripple yatırımcıları hala yeterli görmüyor. En son Ripple Yatırımcısı Kevin Rose ilk yatırımcılardan biri ve hala XRP’nin gereçk hayatta geçerliliği olmadığını savunuyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here