Home Kripto Para Haberleri Pornhub, Ödemeler İçin Toplam 16 Kripto Para Ekledi

Pornhub, Ödemeler İçin Toplam 16 Kripto Para Ekledi

0
Pornhub, Ödemeler İçin Toplam 16 Kripto Para Ekledi
  • Pornhub, XRP ve BNB dahil olmak üzere ödemeler için daha fazla kripto para birimi eklendi.
  • Şirket şu anda toplamda yaklaşık 16 kripto para birimini destekliyor.

Popüler yetişkin eğlence platformu Pornhub, ödeme için dijital para birimlerinin kullanımına tamamen dalmaktadır.

Blokchaintr, muhtemelen kullanıcıların gizliliğini sağlamak için, web sitesinin son zamanlarda premium hizmetleri için ödeme seçeneği olarak kripto para birimlerini varsayılan olarak belirlediğini bildirdi.

Bugün bir rapor , web sitesinde desteklenen dijital para birimlerinin son zamanlarda dört kripto daha artarak tüm kripto paraları 16’ya çıkardığını bildirdi.

Pornhub Artık XRP, BNB Ve Diğer Coinleri Destekliyor

Bildirildiği gibi, Pornhub kısa süre önce premium hizmetleri için ödeme seçenekleri olarak dört popüler kripto para birimini dahil etti.

Bu , Ripple ( XRP ), Binance Coin ( BNB ), Dogecoin (DOGE) ve ABD doları destekli stablecoin, ABD Coin (USDC).

Yetişkinlere yönelik eğlence platformu ayrıca, gizlilik odaklı dijital para birimleri olan, yakın zamanda desteklenen iki kripto, Dash ve PumaPay tokenlerini listeden çıkardı.

Toplamda, platformun ödeme için on altı kripto para birimini desteklediği bildiriliyor.

Amerika Birleşik Devletleri, Singapur, Birleşik Krallık ve diğer desteklenen yerlerdeki web sitesinde 120 milyondan fazla günlük ziyaretçi, oldukça fazla sayıda kripto para kullanarak platformda ödeme yapabilir.

Ancak platform, Almanya ve Avrupa’daki diğer ülkeleri içeren belirli yargı bölgeleri için banka havalelerini hala kabul etmektedir.

Pornhub’ın kripto para birimlerine dalması, MasterCard ve Visa gibi ödeme işleme şirketleri tarafından yapılan son yasakların ardından geldi.

Pornhub Ödemeleri Kripto Para Birimine Dönüyor

Geçen ay MasterCard ve Visa, bir çocuğun taciz edildiği bir videoya izin verdiği suçlamasının ardından Pornhub için kredi kartı ödemelerini işlemeyi durdurdu.

Bununla birlikte, yetişkin platformu iddiayı reddetti ve etkilenen ülkeler için bir ödeme seçeneği olarak varsayılan dijital para birimlerine geçti.

Blokchaintr’nin 14 Aralık’ta bildirdiği gibi , yetişkin eğlence platformu o sırada Bitcoin Cash için de destek eklediğini belirtmişti.

Benzer şekilde, yetişkin web sitesi PayPal tarafından yasaklandığında ABD doları destekli stabilcoin Tether (USDT) eklemek içinde harekete geçti.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here