Polygon(MATIC) Fiyatı Arttı, Yakında 1 Dolar Olabilir

0
152

MATIC Fiyatı Delicesine Artıyor

Matıc fiyatı yükseldi. son tüm zamanların en yüksek seviyesini geçmek için çabalıyor. İlk artış fiyatı onu 0,1$ üzerine çıkarttı. İkinci turda ise direk 1$ civarına çıkartabilir.

MATIC işlem hacmi erken işlem saatinden 692 Milyon $’dan 2.466.951.048 $’a yükseldi. Yaklaşık olarak hacim %280 artış gösterdi.

Şu anda Polygon Network, büyük bir satın alma baskısı yaşıyor ve çok önemsiz bir satış yaşıyor, bu da doğrudan yaklaşan bir boğa koşusuna işaret ediyor. 

Polygon(MATIC) Fiyat Analizi

Fiyat bir önceki ayın başına kadar 10 centin altında seyrederek sessiz kaldı. Boğa koşuşu 0.1$’ın üstüne çıktıktan sonra durdurulamadı.

Bununla birlikte, fiyat çizelgesinde arka arkaya ikinci artış gelene kadar tüm ay boyunca neredeyse eşit sayıda kırmızı ve yeşil mum vardı. Fiyat, ATH’yi 0,5089 $ ‘a vurmak için bir haftadan kısa bir süre içinde 1505’ten dikkat çekici bir şekilde yükseldi.

Bu yazı sırasında MATIC ufaki geri çekilme yaşadı. Şuan 0,4450$ civarında işlem görmektedir. Bu da 24 saat için %56,6 artış demektir. RSI göstergeleri de aşırı alım aralığında oldukça yükseliş eğilimi gösteriyor. 92’den 63’e düşmesine rağmen, göstergeler yine basın zamanında 90 civarında seyrediyor.

Polygon Teknik Özellikler

Direnç seviyeleri mevcut ATH’da duruyor. Geçildiği zaman hedefi 1$ olabilir.

Destek seviyeleri başlangıçta 0,2876 dolarda duruyor, ancak çok güçlü görünmüyorlar. Bu seviyelere dayanamazsa, çok daha düşük destek seviyeleri 0,2 $ civarında oluşur.

MATIC teknik göstergeleri satın alınması gerektiğini göstermekte.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz