Home Kripto Para Haberleri PayPal’ın Yeni Crypto Checkout Hizmeti Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash Rallilerini Destekledi

PayPal’ın Yeni Crypto Checkout Hizmeti Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash Rallilerini Destekledi

0
PayPal’ın Yeni Crypto Checkout Hizmeti Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash Rallilerini Destekledi

Ödeme devi PayPal’ın şu anda tüm ABD kullanıcılarına çok beklenen kripto para birimi hizmetine erişim izni verdiği haberi, desteklediği dört büyük dijital varlığın hepsinde yükseliş mitinglerini tetikledi.

PayPal yeni bir tweet’te, ABD merkezli müşterilerin Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash kullanarak belirli çevrimiçi satın alma işlemleri için ödeme yapmasına olanak tanıyan “Checkout with Crypto” adlı hizmeti kullanıma sunduğunu söyledi.

Çevrimiçi ödeme firması, kripto varlıklarının ödeme sırasında net dönüşüm oranları ve ek ücret olmadan ABD dolarına dönüştürüleceğini vurguluyor.

Reuters’e göre, hizmet önümüzdeki aylarda PayPal’ın 29 milyon mağazasının tamamında sunulacak .

PayPal’ın Başkanı ve CEO’su Dan Schulman,

“Bu, kripto para birimlerini PayPal cüzdanınızdaki bir kredi kartı veya banka kartı ile aynı şekilde sorunsuz bir şekilde ilk kez kullanabilirsiniz.”

PayPal’ın yeni hizmetinin haberi, Kaliforniya merkezli ödeme şirketi tarafından desteklenen dört kripto varlığının tümünün fiyatlarında bir artışa neden oldu.

CoinMarketCap’e göre Bitcoin , son 24 saatte% 2.23 artışla 58.975 $ ‘dan işlem görürken, yazı yazılırken 60.000 $’ a yaklaşıyor. . Ethereum da yükselişte ve aynı zaman diliminde% 1,74 artışla 1.838 dolardan işlem görüyor. Litecoin de yeşil bölgede ve 197,60 dolardan% 1,79 arttı. Ek olarak, Bitcoin Cash son 24 saatte% 1,33 artarak 527 dolardan işlem gördü.

Kasım 2020’de PayPal , tüm ABD müşterilerinin Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin (LTC) satın alabileceğini, satabileceğini ve tutabileceğini duyurduktan sonra kripto taşkın kapılarını açtı .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here