Home Bitcoin (BTC) Haberleri Paypal’ın Hisse Senedi Bitcoin Sayesinde Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Paypal’ın Hisse Senedi Bitcoin Sayesinde Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

0
Paypal’ın Hisse Senedi Bitcoin Sayesinde Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

E-ticaret devi Paypal’ın hisse senedi fiyatı 14 Aralık Pazartesi günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 223.16 $ ‘a yükseldi. Ödeme devinin ABD’deki müşterilerinin kripto para birimi ticareti yapmaya başlamasının yolunu açtığı 12 Kasım’dan beri hisse senedi% 17 yükseldi.

Paypal’ın Geri Dönüşü

Hisse senedinin rekor kıran performansı, Paypal’ın geçtiğimiz günlerde Ekim ayında üçüncü çeyrek kazançlarında bir düşüş bildirmesinden sonra geldi. Bu performans daha sonra Paypal’ı 2021 için ön rehberlik sağlamamaya zorlasa da, kripto para birimi ticaret hizmetinin şirketin servetinde bir geri dönüşe neden olacağına dair bir inanç var.

Bir rapora göre Paypal borsası boğaları, “koronavirüs salgını sırasında bu tatil alışveriş sezonunda büyümeye devam etmek için toplam perakende harcamalarının nüfuz etmesini” bekliyor. Rapor, bu yükseliş hissini desteklemek için Deutsche Bank analisti Bryan Keane’den alıntı yapıyor:

Yakın zamanda yapılan bir PYPL anketi, PYPL kullanıcılarının% 54’ünün kripto tekliflerine ilgi duyduğunu ortaya koydu ve şimdiye kadar talepte güçlü bir ilgi olduğuna inanıyoruz.

Daha da güçlüsü, kripto kullanıcıları tarafından PYPL ticaret portalına yapılan ziyaretlerin sıklığıdır, bu da daha yüksek müşteri katılımı ve daha fazla para kazandıran işlemlere yol açacaktır.

Paypal Müşteriler Alış Tüm Yeni Minted BTC

Bu arada, 2021’in başından itibaren Paypal müşterileri, ağındaki 28 milyon tüccardan alışveriş yapmak için kripto para birimlerini de kullanabilecekler. Bu, muhtemelen Paypal’ın müşterileri tarafından kripto para birimlerine olan talebin artmasına ve nihayetinde şirket için gelirlerin artmasına neden olacaktır.

Bu arada, Paypal’ın hisseleri yeni bir zirveye ulaşırken, Abra’nın CEO’su ve kurucu ortağı Bill Barhydt, ödeme devinin platformundaki bitcoin talebinin artık günlük yeni coin arzını aştığını tweetliyordu. Barhydt şunu yazdı:

Paypal (tek başına) artık günlük oluşturulan bitcoin miktarından daha fazla bitcoin talebini karşılıyor.

(In) 2021 veya 22, büyük olasılıkla perakende bir Bitcoin ETF’si görecek. Bu noktada talep muhtemelen 100 kat artacaktır.

Bitcoin satın almak için Paypal’ı kullanmaktan kaçınırken (Abraglobal yoldur)… vay.

Yine de, Paypal’ın kripto hizmetinin BTC fiyatı üzerindeki etkisine rağmen, Barhydt gibi bazı Bitcoin kullanıcıları, şirketin kripto politikalarının benimseme çabaları üzerindeki etkilerine karşı hala temkinli davranıyor.

Paypal daha önce müşterilerinin kripto paralarını dış cüzdanlara çekemeyeceğini veya aktaramayacağını söylemişti. Ancak, Twitter kullanıcısı Anthony Acquadro gibi diğerleri , “alanı genişletmeye katılanların memnuniyetle karşılanması gerektiğini” savunuyor .

Bu arada, paypal hisseleri yazı yazılırken 220.79 $ ‘a geri çekildi, ancak bu fiyat hala “215.93 fincan bazında alım noktasının üzerinde.”

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here