Home Kripto Para Haberleri PARSIQ Veri Platformu Artık Polkadot(DOT) ile Entegre Olacak

PARSIQ Veri Platformu Artık Polkadot(DOT) ile Entegre Olacak

0
PARSIQ Veri Platformu Artık Polkadot(DOT) ile Entegre Olacak

Zincir üstü ve zincir dışı depolar arasında köprü kuran veri analizi için zincirden bağımsız bir platform olan PARSIQ, Polkadot entegrasyonunun ayrıntılarını paylaştı. 

Polkadot (DOT), PARSIQ’ın veri izleme araçları için sekizinci platform oldu

Yapılan basın açıklamasına göre , blok zinciri veri izleme ve yayınlama için PARSIQ platformu Polkadot (DOT) ile entegrasyonu tamamladı.

PARSIQ, Bitcoin, Ethereum, Binance Smart Chain, Solana, Celo, Dash ve Algorand’a dayalı mekanizmaları zaten etkinleştirdi. Sonuç olarak, sistemi benzersiz bir veri zincirleri arası veri yapısına dönüşüyor.

PARSIQ kendi başına bir blok zinciri olmasa da, farklı dağıtılmış ağları birbirleriyle köprüler. Özetle, Polkadot’un (DOT) ağlar arası ve varlıklar arası tasarım ideolojisini paylaşıyor.

Sonuç olarak, geliştiriciler gerçek dünyadaki birçok sorunu ele almak için akıllı sözleşmelerini PARSIQ’a dağıtabilirler.

Daha fazla blok zinciri, daha fazla kullanım durumu. “Akıllı tetikleyiciler” nedir?

PARSIQ teknik ekosisteminin arkasındaki yeni bir çekirdek teknoloji konsepti olan “akıllı tetikleyiciler”, akıllı sözleşmelerin bir örneğini temsil eder. Zincir içi olaylar hakkındaki verileri zincir dışı sistemlere yayınlarlar.

“Akıllı tetikleyiciler” DEX’ler, KYC / AML izleme, akıllı muhasebe ve daha fazlası için kullanışlıdır. Ayrıca, bu konsept ticaret stratejilerinin oluşturulmasına ve ayarlanmasına hizmet edebilir.

PARSIQ ile, büyük blok zincirlerindeki tüm olaylarla ilgili veriler, hem kripto yeni başlayanlar hem de deneyimli geliştiriciler için özel olarak tasarlanmış sezgisel bir arayüz aracılığıyla erişilebilir hale geliyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here