Home Bitcoin (BTC) Haberleri Pantera Capital Ceo’su Bitcoin Tahminini Yükseltti Nedenini de Şöyle Açıkladı

Pantera Capital Ceo’su Bitcoin Tahminini Yükseltti Nedenini de Şöyle Açıkladı

0
Pantera Capital Ceo’su Bitcoin Tahminini Yükseltti Nedenini de Şöyle Açıkladı

Pantera Capital kurucusu ve CEO’su Dan Morehead, yükseliş 2021 Bitcoin tahminini ikiye katlayarak, önde gelen kripto varlığının Ağustos 2021’e kadar 115.000 $ ‘a ulaşma yolunda olduğunu iddia ediyor.

Pantera’nın son Blockchain Mektubunda Morehead , Bitcoin’in fiyat hareketlerinin, bir hafta gecikmesine rağmen, geçen yıl yayınlanan stoktan akış projeksiyonuna göre tam olarak tahmin edilen şekilde gerçekleştiğini söylüyor .

“Bitcoin, Nisan mektubumuzda yaptığımız tahminle tam olarak yolunda. Analizimiz, bitcoin arzındaki / akışındaki düşüşü – her yarılanma anında – ödenmemiş hisse senedine göre ve fiyat üzerindeki müteakip etkiyi karşılaştırmaya dayanıyordu. “

Pantera tarafından belirlenen tahminlere göre, Bitcoin’in fiyatı Temmuz 2020’de 15 haftaya kadar geriledi. Aralık ayında, Bitcoin Pantera’nın tahminlerine yetişmeye başladı ve Ocak ortasına kadar, önde gelen kripto para birimi Pantera’nın tahmininde tırmanıştan sonra dokuzuncu  kilometre taşına ulaştı. 38.000 dolara.

Pantera, bir sonraki tarih olan 15 Şubat 2021 için Bitcoin’in 45.268 $ ‘dan işlem yapacağını tahmin ediyor.

Pantera, tahminlerini Bitcoin yarılanma döngüsüne göre yapar. Morehead, tarihsel olarak Bitcoin fiyatlarının dört yılda bir gerçekleşen her yarılanmadan sonra arttığını söylüyor.

2012’deki ilk yarılanmanın ardından, blok ödülleri 50’den 25 BTC’ye yarıya indiğinden, Bitcoin’in arzı 446 günlük bir süre içinde% 15’in biraz üzerinde azaldı. Daha sonra Bitcoin% 9,212’lik bir yükselişe tanık oldu.

2016’daki yarılanmanın ardından Bitcoin% 2,910 arttı.

Bitcoin, Pantera’nın öngörülen yörüngesini takip ederse, Morehead, BTC’nin Ağustos 2021’de 115.212 dolarlık bir fiyatla zirveye çıkmasını ve Mayıs 2020’deki yarılanmanın ardından% 1.091’in üzerine yükselmesini bekliyor.

“Kesinlikle gerçekleşecek olan hayat birikimimize bahse girmiyorum, ancak bunun mümkün olduğunu düşünüyorum ve bunu yapmak için tam hızdayız.”

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here