Home Kripto Para Haberleri Opera ile Simplex Ortaklıklarını Açıkladı Bu Sayede Tarayıcıdan Kripto Para Alınabilecek

Opera ile Simplex Ortaklıklarını Açıkladı Bu Sayede Tarayıcıdan Kripto Para Alınabilecek

0
Opera ile Simplex Ortaklıklarını Açıkladı Bu Sayede Tarayıcıdan Kripto Para Alınabilecek

İsrailli kripto firması Simplex, doğrudan tarayıcı içi satın alımları mümkün kılarak kripto para biriminin benimsenmesini geliştirmek için Opera ile ortaklık kurdu.

Popüler tarayıcı Opera kullanıcıları, kripto-fiat işlemcisi Simplex ile bir ortaklığın ardından doğrudan ondan kripto para satın alma seçeneğine sahip olacak.

Entegrasyon aynı zamanda kullanıcıların yeni satın alınan dijital varlıkları depolamak için kişisel kripto para birimi cüzdanları oluşturmasına da olanak tanıyacak.

Opera Tarayıcısından Kripto Para Satın Alınabilecek

2014 yılında kurulan Simplex, kendisini “kripto açma / kapama rampalarının statükosunu değiştiren” bir şirket olarak tanımlıyor. İsrail merkezli firma, kripto para birimlerini kitlelere ulaştırmak için son hamlesini açıkladı.

Simplex, çok platformlu web tarayıcısı Opera ile ortaklık kurdu. Sonuç olarak, Opera kullanıcıları “gizlilik odaklı tarayıcıdan anında kripto para alıp satabilecekler.”

Açıklamada, bu stratejik ortaklığın, boğa koşusu bir kez daha dikkatlerini çektiği için perakende yatırımcıların kripto para birimi alanına girmenin kolay bir yolunu aradıkları zamanlarda ortaya çıktığı belirtiliyor.

Şirket, bu nedenle, kendi dijital varlık cüzdanlarını , paralarını satın almalarını, satmalarını veya basitçe HODL etmelerini sağlayan tarayıcıdan çıkmak zorunda kalmadan oluşturabilmenin kitlesel benimsemeyi artıracağını söyledi.

“Artık Opera kullanıcıları, Simplex’in geniş kapsamlı desteklenen kripto para birimlerine tarayıcı cüzdanının içinden erişebilir ve itibari para ile kripto para birimi arasında kolaylıkla hareket ederek rekabetçi fiyatların keyfini çıkarabilir.” – duyuruyu okur.

Opera, 2018’in sonlarında web3 desteği, dApp gezgini ve Android için yerel kripto cüzdanını başlattıktan sonra ilk web3 ve blockchain uyumlu tarayıcı oldu.

Kısa bir süre sonra Opera, masaüstü ve iOS sürümleri için aynı yükseltmeleri yaptı. Kripto para cüzdanı şu anda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Tron’u (TRX) desteklemektedir.

Simplex Visa Network Üyesi

Yakın zamanda bilindiği üzere , Simplex Avrupa’da Visa’nın ana üyesi olarak başka bir dönüm noktasına ulaştı.

Sonuç olarak, AB lisanslı finans kurumu artık düzenli ödemeler için dijital varlıkları kullanmak isteyen kullanıcılara fiat’tan kriptoya çözümler sunabilir.

Opera ile ortaklığın ardından firma Visa ile ilişkisine değindi çünkü her iki işbirliği de “kripto para birimlerini demokratikleştirme ve tüm fiat için kripto ekosistemine yeni ve yenilikçi yeteneklere öncülük etme” temel misyonuna yardımcı olabilir.

Ayrıca Opera’nın, anında kripto para birimi satın alımları sağlamak için başka bir tarayıcıya katıldığını da belirtmek gerekir.

Binance , geçen yıl Brave Browser ile ortaklık kurdu , ancak yalnızca popüler borsa kullanıcılarının dijital varlıklarla etkileşime girmesini sağladı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here