Home Kripto Para Haberleri Nicholas Merten, Altcoin Sezonunda Patlama İhtimali Yüksek Coinleri Söyledi

Nicholas Merten, Altcoin Sezonunda Patlama İhtimali Yüksek Coinleri Söyledi

0
Nicholas Merten, Altcoin Sezonunda Patlama İhtimali Yüksek Coinleri Söyledi

Popüler bir kripto analisti olan Niholas Merten’e göre Altcoinler hızlı gelecek bir altsezon için hazırlanmakta olabilirler. Merten, çektiği videoda önümüzdeki haftalarda en yüksek seviyelerine gelebilecek alt coinleri açıkladı.

PancakeSwap(Cake)

Pancakeswap ile ilgili bir gerçek Binance akıllı zinciri üstünde inşa edilmiş olmasıdır. CAKE, üzerinde son 3 günde %50’lik bir düzeltme görüldü ve hacimin yavaşça arttığını ve alıcıların geri döndüğünü görebildiğini söyledi.

Bugün gözleme, fiyatı son 24 saatte% 6,5 artarak 11,79 $ ‘dır. 19 Şubat’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 19,50 $’ a yükselen CAKE fiyatları fırladı.

Stacks ( STX )

Merkezi olmayan uygulamalar ve Bitcoin üzerine inşa edilen akıllı sözleşmelerden oluşan açık kaynaklı bir ağ olan Stacks, Mertens listesinde bir sonraki sırada yer alıyor. Aylarca süren yan eylemlerden sonra STX / BTC harekete geçebilir ve 0,000025 $ ‘lık direnci kırabilir. 24 Şubat’ta Stacks, tüm zamanların en yüksek seviyesi 1.17 $ ile 166 milyon $ ‘lık işlem hacminde rekor kırdı. 

Uniswap (UNI)

Uniswap fiyatı yükseliyor ve UNI’yi en iyi on kripto para biriminde bırakıyor. Platform şu anda bir sonraki büyük duyuru için beklenti temelini oluşturuyor.

Burada Konsolide Ederken, satın almak için doğru anı Bekliyorum, Uniswap V3’Ün Lansmanını da Bekliyoruz. Muhtemelen Çok Çok Yakında Ortaya Çıkacak. Bu, Fiyatları Gerçekten Yükselmek Için Dönüm Noktanız Olacak. ” 

Rarible(RARI)

NFT çılgınlığı olan Rarible, Mertens radarında dördüncü sırada. Merten, yükseliş trendine devam etmeden önce RARI / BTC çiftinin destek olarak 0.00035 seviyesinde bir üs oluşturmasını beklemekte.

Rarible fiyatı, yazı yazılırken 22.20 $ ‘da % 9.5 düşüş gösterdi.

Enjin (ENJ)

Beşinci sırada, popüler blockchain oyun platformu var Enjin (ENJ / BTC) analistin söylediği gibi, büyük bir yükselişin ardından gerilemenin ortasında.

“Muhtemelen Buraya Geleceğiz Gibi Görünen Şey, Önceki Tarihsel Direniş Etrafında Destek Sağlamak İÇin Yine% 50’Lik Bir Düzeltmedir (0.000026). Burada Bunun Önemli Bir Seviye Olduğunu Ve Ayrıca Son Döngünün İkincil Dalgasından Önce Burada Bir Orta Nokta Olduğunu Görebiliyorum. “

FLOW

Son olarak Merten’in radarında, oyun ve NFT kullanım durumları için tasarlanmış bir protokol olan Flow (FLOW / BTC) bulunuyor. Kripto etkileyicisi, FLOW / BTC’nin yaklaşık 0.00041’i desteğine kadar düşeceğini tahmin ediyor.

“Sanırım Bunun Önceki Direniş Ve Destek Aralığına Doğru, Güzel Bir% 50’Lik Temiz Bir Oranla Geldiğini Göreceğiz. Her Şey Şekilleniyor.”

İlgisini çekenler için videonun orijinalini sizlerle paylaşalım:

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here