Home Kripto Para Haberleri Morgan Stanley’in 150 Milyar Dolarlık Yan Şirketi Bitcoin Almayı Düşünüyor

Morgan Stanley’in 150 Milyar Dolarlık Yan Şirketi Bitcoin Almayı Düşünüyor

0
Morgan Stanley’in 150 Milyar Dolarlık Yan Şirketi Bitcoin Almayı Düşünüyor

Morgan Stanley’in 150 milyar dolarlık yatırım kolu olan Counterpoint Global’in, yüksek büyüyen varlık portföyüne Bitcoin‘i eklemeyi düşündüğü bildiriliyor.

Bir Bloomberg raporuna göre , konuya aşina olan kaynaklar, yatırım devinin önde gelen kripto varlığının yatırımcıları için uygun olup olmadığını araştırdığını ortaya koyuyor.

Counterpoint Global, 2020 yılında 19 fonunun beşinde % 100’ün üzerinde kazanç sağlamayı başardı.

Şirketin portföyündeki önemli yatırımlar arasında Amazon, Shopify, Slack Technologies, Zoom ve Moderna yer alıyor.

Firma, düzenleyicilerin onayını gerektirecek bir Bitcoin yatırımıyla devam ederse, son birkaç aydır Bitcoin’e sermaye veren ve tahsis eden finansal kurumların ve şirketlerin büyüyen listesine katılacaklar.

Counterpoint Global’in dünyanın en iyi kripto para birimine girme potansiyeli, bazı analistlerin kurumsal paranın BTC’ye yığılmaya hazırlandığı tahminlerini yansıtıyor.

Raoul Pal, makro gurusu ve Real Vision Maliye kurucularından bir Aralık ayında söz konusu deprem dalgası kurumlarının Bitcoin satın hazırlanır.

Henüz kurumları buna dahil etmedik. Hepsi içine giriyor. Biliyorum çünkü hepsiyle konuşuyorum.

Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük yatırım danışmanı firmasıyla görüştüm. Kurucuları, elinden geldiğince çok yatırım danışmanına öğretiyor.

Bitcoin – henüz ETF olmadığı için henüz yatırım yapamıyorlar – ama geldiği anda, bu adamların yalnızca ABD’deki ABD yatırım danışmanları topluluğu arasında 5 trilyon dolarlık varlıkları var 10 baz puan koyarlarsa, bu hemen 5 milyar dolardır, ancak çok hızlı hareket eden bir varlık olduğu için şansı çok daha fazla olacaktır. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here