Home Kripto Para Haberleri Morgan Creek Digital’den Mark Yusko, 37 Trilyon Dolarlık Bitcoin Ve Altcoin Serveti Bırakacak

Morgan Creek Digital’den Mark Yusko, 37 Trilyon Dolarlık Bitcoin Ve Altcoin Serveti Bırakacak

0
Morgan Creek Digital’den Mark Yusko, 37 Trilyon Dolarlık Bitcoin Ve Altcoin Serveti Bırakacak

Kripto para hedge fonu Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Mark Yusko, Millennials’ın ebeveynlerinden trilyonlarca doları devraldıktan sonra finansal durumu sonsuza kadar değiştireceğini söylüyor.

Podcaster ve analist Preston Pysh ile yaptığı yeni bir röportajda Mark Yusko, Deloitte’un 37 trilyon doların Bitcoin ve Ethereum gibi dijital teknolojileri ve para birimlerini hevesle benimseyen Millennials’a aktarılacağını gösteren verileri aktarıyor.

37 Trilyon Dolarlık Servet Bırakacak

Morgan Creek’ten Mark Yusko yaptığı konuşmasında açık ve net bir şekilde anlatıyor:

“Benim neslim, Y kuşağına 37 trilyon dolar transfer edecek. 37 trilyon dolar. Ve IBM hisselerine yatırılmayacak, devlet tahvillerine yatırılmayacak, Tesla’ya bile yatırım yapılmayacak. DeFi’ye yatırılacak, Bitcoin’e yatırılacak, Ethereum’a yatırılacak …

Dünyada gördüğümüz en büyük servet yaratımı olacak. “

Mark Yusko, yeni nesil ile ebeveynleri arasındaki farkların çok ciddi olduğunu söylüyor.

Genel olarak, eski neslin Merrill Lynch gibi geleneksel brokerleri kullanmaya, altın sahibi olmaya ve Bitcoin’e şüpheyle bakmaya devam edeceğini söylüyor.

Bu arada, Y kuşağı tamamen farklı bir sayfada, diyor Yusko, bir kripto varlığı benimseme dalgası ve değerli metallerden nesiller arası bir geçiş için zemin hazırlıyor.

“35 yaşın altındaki birine sorun – komisyoncunuz kim? [Diyecekler] ne demek istiyorsun? Robinhood bende… [Onlara sorun] Ne kadar altının var? [Diyecekler] benimle dalga mı geçiyorsun? Evcil kaya mı? Benimle dalga mı geçiyorsun?

[Onlara sorun] Ne kadar Bitcoin var? [Derler] Bunun hakkında konuşmak istemiyorum. Neden olmasın? Çünkü net değerimin gerçekten büyük bir yüzdesi. Yani, bu uçurum daha da artacak. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here