Home Kripto Para Haberleri Mike Novogratz: Beş Kripto Para Hakkında İddalı konuştu

Mike Novogratz: Beş Kripto Para Hakkında İddalı konuştu

0
Mike Novogratz: Beş Kripto Para Hakkında İddalı konuştu

Kripto yatırım şirketi Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, JP Morgan ve New York Borsası’nın yerini alabileceğine inandığı kripto paralarının bir listesini açıklıyor.

Kısa süre önce kripto para birimlerine olan ilgisini dile getiren Grammy adayı rapçi Lil Yachty ile canlı yayın röportajında ​​Novogratz, finans sektörünü etkiliyebilecek beş kripto para birimini belirtiyor.

Yani Bitcoin, muhtemelen risk ayarlı bir temelde daha güvenli, ama çok hareket ediyor. Ethereum bu yıl çok hareket etti ancak bence Ether’in daha uzun bir yolu var, bu yüzden bu iyi bir yatırım.

Ve bir de DeFi veya ademi merkeziyetçi finans adında bir grup var. Dolayısıyla, Aave (AAVE) veya Chainlink (LINK) veya Compound (COMP), yearn.finance (YFI), Uniswap (UNI) gibi tokenlar dünyayı sarsacak potansiyele sahipler.

Bir gün bir hafta veya sonraki ay değil, ancak önümüzdeki beş yıl içinde bunlar değerlerini katlıyacaklar.

Bunlar, bankaları almak ve bankaları uzuvlarından koparmak isteyen, JP Morgan ve New York Borsası’nın yerini almak isteyen ve bu yüzden bu şeylere biraz para koyan tokenlerdir. Çok daha riskli, ancak işe yararsa, çok daha büyük bir getirisi olacak. “

Novogratz, 28 Ocak’ta 24 saat gibi kısa bir sürede % 528 pompaladıktan sonra perakende tüccarların dikkatini çeken Dogecoin’e (DOGE) gelince, bunun kısa vadeli iyi bir oyun olabileceğini söylüyor ancak gelecekte hiçbir şeye değmeyeceğine inanıyor.

Bu bir tür şaka ve bir meme madeni paraydı. Ve dinle, memler işe yarıyor. Bernie Sanders’ın her yere gittiğini gördünüz ve DOGE ortaya çıkan ve insanlar onu şaka olarak satın alan bir mim paraydı ve şimdi insanlar onu merak ediyor.

Eğer yapacaksanız, az bir miktar paranız ile yaparsınız ve satın alırsınız ve satarsınız, yükselmeden alırsınız ve yükseldiğinde satarsınız çünkü uzun vadesi yoktur. Dogecoin’deki değer. Uzun vadede sıfır olacak ama oynamak heyecan verici olabilir …

Piyasaların nasıl çalıştığını hatırlayın. Piyasalar, insanların heyecanlandığı bir şey olduğunda işler, yani etrafında enerji vardır.

Elon Musk, Dogecoin hakkında bir şaka yaptı ve bildiğiniz bir sonraki döngüde yükseklere çıktı ve bu yüzden böyle paralar konusunda çok dikkatli olmalısınız. Bunlarla ticaret yapacak olanlar için kriptoya odaklanmaları gerekiyor, kripto bağımlıları gibiler. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here