Home Kripto Para Haberleri Michaël van de Poppe, Bitcoin ve Ethereum’da İzlenecek Seviyeleri Belirledi

Michaël van de Poppe, Bitcoin ve Ethereum’da İzlenecek Seviyeleri Belirledi

0
Michaël van de Poppe, Bitcoin ve Ethereum’da İzlenecek Seviyeleri Belirledi

Popüler tüccar ve kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Bitcoin ve Ethereum’un kısa vadeli kaderini belirleyeceğine inandığı temel fiyat seviyelerini açıklıyor.

Yeni bir YouTube videoda, Van de Poppe abonelerine Bitcoin’i kısa vadede tutanların için yakın gelecekte bir düzeltme beklediğini açıkladı. Ve bu düzeltme çoğu altcoinleride etkileyececeğini açıkladı.

“Bitcoin için daha yüksek zaman dilimi çizelgesi çok büyük bir hareket gösteriyor. Hala kazanacak çok şeyimiz olduğunu gösteriyor ve 2017 Bitcoin balonunun şu anda gerçek büyük süper döngüde olduğumuz için çok az olduğunu gösteriyor …

Destek için bu seviyeyi 47.5 ile 48.4 arasında tutmayı tercih ederim. Bu desteği sürdürürse, büyük olasılıkla öğütmeye devam ederiz ve daha sonra anlattığım hedef bölgelerin – 53.000 $ ve 63.000 $ çıkması çok muhtemeldir. “

Van de Poppe, 47.500 dolar seviyesi kaybedilirse, BTC’nin büyük olasılıkla güneye 44.000 dolara yöneleceğini söylüyor.

Oradan tüccar, Bitcoin fiyatının daha da aşağıya ineceğine, 38.000 $ seviyesini yeniden test edeceğine veya 48.000 $ aralığında önceki dirence doğru geri döneceğine inanıyor.

Ethereum ve altcoin piyasasına gelince, Van de Poppe, hareketlerinin şimdilik Bitcoin’i takip ediyor gibi göründüğünü belirtiyor.

” Bitcoin düzelmeye başlarsa, büyük olasılıkla altcoinler daha fazla düzelecek… Ethereum için izlenecek seviye, buradaki bu bölge, 0.0295 ile 0.032 sats arasında. Bu tutarsa, daha yüksek bir düşüş yaşarız.

Temel olarak, aşağı düştüğünü görmek istemezsiniz. 0.025 sat.

Ancak bu bölgelere girersek, Ethereum’a yeni bir uzun giriş aramaya hevesliyim ve bundan şüpheleniyorum… bu yıl daha sonra büyük bir mola vereceğiz. ”

Tüccar, Ethereum’un yukarıda belirtilen fiyatları tutması durumunda bu yaz 4.000-5.000 $ ‘a ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Van de Poppe, Bitcoin analizine baktığında önümüzdeki 4-5 hafta içinde bir düzeltme göreceğini ve altcoinlerin bahara kadar BTC çiftlerinde acı çekmesine neden olacağını tahmin ediyor.

“Bitcoin’in baskınlık tablosu (68.21) için bu alana girmemiz üç, dört, beş hafta sürebilir. İşte o an kendinizi yeniden altcoinlere maruz bırakmak isteyeceğiniz an. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here