Home Bitcoin (BTC) Haberleri Meksika’nın En Zengin Üçüncü Adamı Twitter Biyografisine Bitcoin Yazdı

Meksika’nın En Zengin Üçüncü Adamı Twitter Biyografisine Bitcoin Yazdı

0
Meksika’nın En Zengin Üçüncü Adamı Twitter Biyografisine Bitcoin Yazdı
  • Meksikalı milyarder Twitter biyografisini “Bitcoin” olarak güncelledi.
  • Son birkaç ayda Salinas, fiat paraya alternatif olarak para birimine büyük bir ilgi gösterdi.
  • Biyografisini Bitcoin’e çeviren en son milyarder.

Ricardo Salinas Pliego, Bitcoin daha derinlere iniyor dedi.

Tweeterda moda haline geldi biyografiye Bitcoin yazmak, öyle olacak ki Meksika’nın önde gelen zenginlerinden Ricardo Salinas Pliego tweeterdan geri kalmadı.

Meksika’nın en zengin üçüncü adamı Ricardo Salinas Pliego, Twitter biyografisini Bitcoin olarak değiştirdi .

MicroStrategy’den Michael Saylor , Skybridge’den Anthony Scaramucci ve kısa bir süre için dünyanın en zengin adamı Elon Musk dahil olmak üzere, biyografileriyle gururla BTC’ye bağlılıklarını damgalayan birçok zengin insanın saflarına katılıyor .

Salinas, Meksika’nın en zengin üçüncü kişisidir ve Forbes’e göre dünyanın 106. en zengin kişisi olan Honk Kong lideri Lui Che-woo ile 13,2 milyar dolarlık net serveti paylaşmıştır. 

Salinas, ülkenin en büyük ikinci yayıncısı TV Elektra ile ev aletleri ve elektronik perakendecisi Grupo Elektra’dan oluşan Meksika medya ve perakende şirketler grubu Grupo Salinas’ın kurucusu ve başkanıdır.

Salinas, bir süredir Bitcoin’i izliyor. 21 Ekim 2020’de ekonomist Saifedean Ammous tarafından Bitcoin Standardı da dahil olmak üzere kitap tavsiyelerinin bir listesini yayınladı.

Bir ay sonra, 17 Kasım’da Salinas, Latin Amerika bankacılık sistemindeki itibari paraya yönelik bir saldırıyı tweetledi ve “portföyümüzü çeşitlendirmek iyidir” dedi.

Salinas ayrıca Bitcoin hakkında konuştuğu bir röportaj yayınladı . Yılın BTC ile ilgili son tweet’i, para birimiyle ilgilenebilecek takipçilerine Bitcoin gurusu Dan Held’ın hesabını takip etmelerini tavsiye etti .

Dün, Salinas, 40.000 $ ‘lık bir fiyata ulaştığını gören bir Bitcoin büyüme hamlesini kutlayan ikili Held’ı retweetledi.

Salinas ve Bitcoin’in eşleştirmesinin yapım aşamasında birkaç ay olduğu görülüyor. Her şeyi kutlayan bir yayın olarak blockchain , azalmak onun Heyecan bio evliliği erdirecek Salina’nın kararını memnuniyetle karşılamaktadır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here