Home Kripto Para Haberleri Max Keiser, Reddit grubuna Bitcoin’e Odaklanmasını Tavsiye Ediyor

Max Keiser, Reddit grubuna Bitcoin’e Odaklanmasını Tavsiye Ediyor

0
Max Keiser, Reddit grubuna Bitcoin’e Odaklanmasını Tavsiye Ediyor
  • Max Keiser, WSB ‘isyanının’ Bitcoin ile uyumlu olduğunu söylüyor.
  • WSB, gümüş fiyatı pompalayacak.

Popüler kripto analisti Max Keiser , WallStreetBets (WSB) Cuma günü Dogecoin pompasının arkasındaki Reddit grubuna Bitcoin’e odaklanmasını söyledi.

Grup ayrıca, gümüş fiyatını 8-evet’e kadar yükselttikten sonra yakın zamanda büyük Wall Street hedge fonları yakaladı.

Değerli taş fiyatındaki artışın ardından Max Keizer, isyanlarını Bitcoin ile ilişkilendirdi çünkü ikisi de bozuk bir finansal sistemde bir istismar bulmayı hedefliyor.

WallStreetBets finans alanında yararlanıyor

Şu anda milyonlarca abonesi olan Reddit grubu, mücadele eden GameStop hissesini pompaladıktan sonra ünlendi. Haftalar içinde neredeyse 10 kat artan GME ile büyük bir başarı elde ettikten sonra WSB, sinema devi AMC, NOK ve diğer birkaç rezil hisse senedi ile devam etti.

Grubun pompa eylemi, düzenleyicilerden gelen sorularla geldi. Ancak, gümüş fiyatını artırmaya odaklandıklarından, bu sorgular onları caydırmış görünmüyordu.

Bu, değerli taşın vadeli işlem sözleşmelerinde yüzde 25’lik bir artışla yaklaşık 30 dolara yükseldi.

Zengin Baba Zavallı Baba adlı popüler kitabın yazarı Robert Kiyosaki, piyasanın manipüle edildiğine inanan gümüş girişimini onayladığını söyledi.

Bitcoin odak noktanız olmalı – Max Keiser

Max Keiser , sistemdeki bozulmayı ortadan kaldırmak için son gelişmeyi Bitcoin ile ilişkilendirerek taktiksel benzerlikleri olduğunu belirtti.

“Fikir, yozlaşmış sistemde bir istismar bulmak ve onun üzerine sürmek.” – Keiser, önemli bir farka işaret ederken öne sürdü.

“WSB, Reddit ve SqueezeSilver’ın yalnızca Bitcoin’e odaklanmasının nedeni, Bitcoin’in şimdiye kadarki en iyi, en zor para olması ve itibari parayı çıkarıp küresel standart haline geldiğinde kalıcı, toplumsal bir değişim göreceğiz.”

Negatif faiz borcuyla yüzen bir dünyada nihai kısa daralma olarak “tüm yollar Bitcoin’e çıkar” olarak bu dönüşümün kademeli olarak gerçekleşeceğini tahmin etti.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here