Home Kripto Para Haberleri Likidite Krizi Devam Ediyor: BitMEX Wick, Bitcoin Vadeli İşlemlerinde 8.700 $ ‘a Ulaştı

Likidite Krizi Devam Ediyor: BitMEX Wick, Bitcoin Vadeli İşlemlerinde 8.700 $ ‘a Ulaştı

0
Likidite Krizi Devam Ediyor: BitMEX Wick, Bitcoin Vadeli İşlemlerinde 8.700 $ ‘a Ulaştı

Likidite Krizi Devam Ediyor:

BitMEX Wick, Bitcoin Vadeli İşlemlerinde 8.700 $ ‘a Ulaştı Geçen hafta, Bitcoin fiyatını düşüren bir likidite krizi ve BitMEX’e potansiyel bir DDoS saldırısı ile birlikte koronavirüs panik kaynaklı bir selloffun bir araya gelmesinin bir sonucu olarak, Bitcoin düşük seviyenin en ucunda 7.500 dolardan 3.800 dolara düştü. hızlı bir şekilde.

Ancak eylemlerini temizlemek yerine, Bitcoin tabanlı marj ticaret platformunda garip fiyat eylemleri devam ediyor. Son parıldamalarda, Bitcoin vadeli işlemlerinin fiyatı normal fiyatlara düşmeden önce 8.700 dolara kadar kötüleşti.

BitMEX’teki sorunlar ne zaman sona erecek? Bitcoin Vadeli İşlemleri Wick, BitMEX’te 8.700 $ ‘a ulaşırken, Normal Fiyatlar 7.000 $’ ın Altında İşlem Görüyor BitMEX, genel işlem hacmi ve genel pazar üzerindeki etkisi açısından uzun zamandır kripto para biriminin kralı oldu.

Platformun açık faiz ve fonlama oranları genellikle kripto pazarında gerçekleşen fiyat hareketi üzerinde etkili olabilir ve piyasanın en iyi yatırımcılarının bazıları orada bulunur. Ya da en azından öyle yaptılar.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here