Home Kripto Para Haberleri Le public (halk) Yine Son Uyarısıyla Dikkatleri Üstüne Çekti

Le public (halk) Yine Son Uyarısıyla Dikkatleri Üstüne Çekti

0
Le public (halk) Yine Son Uyarısıyla Dikkatleri Üstüne Çekti

Twitter Ünlü Türkiye Kripto fenomenlerinden olan @berkinovy takipçileri tarafından yine takdir görmeye devam ediyor.

Kripto para senaryolarında grafikleriyle hareket eden @berkinovy takipçilerinin daha rahat anlaması açısından grafikleri rakamlarla ifade ediyor.Direk olarak rakamlardan bahsettiği için daha anlaşılı ve daha net bir şekilde analizlerini takipçilerine sunuyor.

Pandemi sırasında Covid-19 testi pozitif çıkan @berkinovy kısa süreliğine aramızdan dinlenmek için çekilmişti. Şimdi sağlığına kavuşan @berkinovy zaman geçmeden takipçilerine grafiklerini ve bilgilerini aktarmaya çalışıyor.

Yine son zamanlarda Bitcoin’nin hareketli zamanlarında yön tayini yapmak oldukça zordur. Fakat @berkinovy başarılı analizleri ile takipçilerini son düşüşten başarılı bir şekilde korumuştur.

Görüldüğü üzere Bitcoin ve diğer yatırım araçlarının destek alanlarında olduğunu düşme tehlikesinin olduğunu takipçilerini detaylı bir şekilde aktarmıştır.

Bitcoin Düşüşe başlamadan 2 saat öncesi attığı twitte yine Bitcoin’nin zor anlarda olduğunu dayanamacağını ifade etmektedir.

@berkinovy Başarılı tahminleri sonrası takipçileri tarafından atılan twitlerde ne kadar hazırlıklı yakalandıkları açıkca gösterilmektdir.

İşte yılların birikimiyle yaptığı analizler sonucunda başarılı sonuçlar alınabileceğini gözler önüne seren @berkinovy yine takipçilerini zor zamanlarda kurtarmayı başardı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here