Home Kripto Para Haberleri Lark Davis Uyarıyor, Yükselişe Rağmen Kaybedebilirsiniz, Kazanma Strejisini Açıklıyor

Lark Davis Uyarıyor, Yükselişe Rağmen Kaybedebilirsiniz, Kazanma Strejisini Açıklıyor

0
Lark Davis Uyarıyor, Yükselişe Rağmen Kaybedebilirsiniz, Kazanma Strejisini Açıklıyor

Kripto para piyasası boğa dönemine girmişken çoğu yatırımcı acemice hamleler yaparak ve hırsına yeniş düşerek yatırımlarını kaybedebilir. Ünlü analist bakalım bu konuda ne diyor.

Popüler Analist Lark Davis, kripto piyasalarında yükselen fiyatlara rağmen çoğu yatırımcının para kaybedeceği konusunda uyarıda bulunuyor.

Lark Davis Uyarıyor

Yakın tarihli bir videoda Davis, 194.000 YouTube abonesini, bir boğa döngüsünde bile çoğu yatırımcının uzun vadede kripto kazançlarını kaybettiği konusunda uyarıyor.

Bu nedenle, analist bu döngüde kar elde etmek ve hayatı mahveden kayıplardan kaçınmak için birkaç anahtar strateji belirlemektedir.

Önde gelen analist, çoğu kripto yatırımcısının FOMO kısır döngüsüne düştüğünü ve ardından geri çekilmelerde panik satış yaptığını, kalabalık zihniyetini ve sosyal medyayı takip ederek, başlangıç ​​sermayelerinin tamamını olmasa da çoğunu kaybedinceye kadar sürekli olarak takip ettiğini gözlemliyor.

“Çoğu yatırımcı, tepeyi satın alacak, altını satacak, üstünü satın alacak, altını satacak, durulayacak ve iflas edene kadar tekrar edecek.

İşte Santiment’ten bir grafik, sosyal medya duyarlılığının çoğunluğunun ‘satın al, al, satın al’ dediğinde, aslında genellikle sat, sat, sat satma zamanının geldiğini gösteren bir grafik var.

Ve sosyal medyanın çoğunluğu, ‘Hey, satış zamanı, her şey sıfıra gidecek!’ Dediğinde. aslında satın alma zamanı. Kulağa çılgınca geldiğini biliyorum ama bu, sürünün her acayip zamanda yaptığı şey. “

Davis ayrıca, yatırım yapmadan önce bir kişinin üstlenmeye istekli olduğu risklerin net bir şekilde anlaşılması gerektiğini vurgulayarak, birçok tüccarın “kafalarını aştığını” ve bir projede sıkışıp kaldığını belirtti.

Kripto piyasalarının tüm karmaşıklığı ve hareketli kısımlarıyla Davis, izleyicilere artık net bir artıları veya değerleri yokmuş gibi hissettiğinde belirli paralardan çıkmanın sorun olmadığını söylüyor.

Ek olarak, kripto savunucusu, “sat düğmesini” nasıl tıklayacağınızı öğrenerek kazançlarınızı güvence altına almanız gerektiğini vurguluyor.

“Nasıl kar elde edeceğinizi öğrenin. Bu pazarın çok sayıda kısa vadeli kağıt milyoneri yaratma alışkanlığı var.

Lark Davis Kazanma Stratejiji

Madeni paranız çılgın, çılgın şeyler gibi aya pompalanır, aniden zengin olursunuz, ancak asla sat düğmesini tıklamazsınız ve altı ay sonra portföyünüz ilk yatırımınızdan% 90 oranında azalır – tüm zenginlikler gitti.

Gitti! Bu, kriptodaki pek çok kişinin başına geldi. Kar almalısın. Kendi acayip açgözlülüğünüzün kurbanı olmayın …

Mesele şu: Sat düğmesine hiç basmazsanız, kazancınızı asla gerçekleştiremezsiniz. Asla bir kar elde edemeyeceksiniz.

Siz ‘sat’ı tıklayana kadar her şey teoriktir. Kâr almayı alışkanlık haline getirin.

Portföyünüzü riske atarak geceleri uyumanıza yardımcı olacak ve ayrıca deli gibi pompalanan bu büyük pozisyonlara sahip olduğunuzda portföyünüzü yeniden dengeleyecek.

Ayrıca, servetinizi istikrarlı bir şekilde inşa ettiğinizden, zaman içinde tutarlı kazançlar elde ettiğinizden de emin olacaktır. Kazanmak böyle yapılır. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here