Home Kripto Para Haberleri Kumar Oyunlarında Bitcoin İle Ödeme Dönemi Başlıyor

Kumar Oyunlarında Bitcoin İle Ödeme Dönemi Başlıyor

0
Kumar Oyunlarında Bitcoin İle Ödeme Dönemi Başlıyor

Kumar teknolojisi goliath Uluslararası Oyun Teknolojisi (IGT), oyun endüstrisinde Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini kullanmanın yeni bir yolunu patentledi.

ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi ile yaptığı dosyada, multi-milyar dolarlık firma, dijital varlıkların oyuncuların harici kripto para birimi hesabı arasında oyun kurucu hesaplarına aktarılmasını ve dönüştürülmesini sağlayan bir sistem tasarladı.

Salı günü IGT’ye verilen patent, oyuncuların bahislerini Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Bitcoin Cash (BCH) kullanarak ödemelerine olanak tanıyor. IGT ayrıca fon transferlerini kolaylaştıracak önlemleri de açıklamaktadır .

“Belirli uygulamalarda, oyun kuruluşu tarafından oluşturulan ve oyuncuyla ilişkilendirilen bir kripto para birimi cüzdanı gibi bir oyun kurumu hesabına kripto para birimi fonlarının transferini kolaylaştırmak için bir oyuncu, oyun kuruluşu hesabını hedef olarak belirlemek için bir veya daha fazla eylem gerçekleştirir. kripto para birimi fon transferinin ve / veya kripto para birimi fonlarının aktarıldığı harici bir kripto para birimi hesabıyla ilişkili olduğunu doğrulayın.

Benzer şekilde, bir oyun kuruluşu hesabından harici bir kripto para birimi hesabına kripto para birimi fonlarının transferini kolaylaştırmak için, bir oyuncu, hedef olarak kripto para birimi fonlarının transfer edildiği hesap gibi harici bir kripto para birimi hesabını tanımlamak için bir veya daha fazla işlem gerçekleştirir. kripto para birimi fon transferini ve / veya kripto para birimi fonlarının aktarılması gereken harici bir kripto para birimi hesabıyla ilişkili olduklarını doğrulayın. “

IGT, sistemin dijital para birimlerinin diğer para birimleri kadar kullanılabilir olmasına izin verdiğini ve oyunculara bir oyun kuruluşuyla etkileşimde bulunmak için daha fazla seçenek sunduğunu söylüyor.

Şirket, yöntemin para transferi için mobil cihazların kullanımını teşvik ettiğini, bu da nakit temelli oyun ve bilet çeki tabanlı oyunlarla ilgili güvenlik endişelerini ve işçilik maliyetlerini ele aldığını ekliyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here