Home Altcoin Haberleri Kripto Pazarı Patlamaya Hazırlığı İçinde! Ünlü Analitist Tahminleri

Kripto Pazarı Patlamaya Hazırlığı İçinde! Ünlü Analitist Tahminleri

0
Kripto Pazarı Patlamaya Hazırlığı İçinde! Ünlü Analitist Tahminleri

Bilindik bir analist olan Michael Van De Poppe, Bitcoin‘in bir düzeltme aşamasında olduğunu ve tekrardan bir boğa koşusu için hazırlık içinde olduğunu belirtti. Bitcoin şuanda geri tırmanmaya çalışıyor.

Mart ayında ilk haftayı %21’lik yükselişle kapatmıştır. Bitcoin’in bu yüzden bir boğa koşusuna girme olasılığı yüksek görülüyor. Van De Poppe’nin analizlerine göre düzetme aşamase ve yükseliş çok hızlı bir şekilde gerçekleşebilir. Bitcoin 21 şubat’ta All Time High yaparak 58.000 Dolar seviyesinden geri düştü.

Bitcoin piyasa fiyatı düşük seviyeden bir anda yükselinse stabil kalmayı başarıyor. Şuan yaklaşık değeri 50.000 Dolar seviyelerinde.

BTC’de 50.000 direnci geçilemezse yeni destek 49.000 $ olacaktır. Bu seviyede Bitcoin’in tutunamaması 46.000$ hedefini getirebilir.

Analististe göre 49.000$’daki direnç sürsede, ana hedefin 56.000$ olduğunu ve bu hedef doğrultusunda kısa süre içinde Bitcoin’in 52.000$’a çıkacağına inanıyor. Bitcoin için ivme hala artmakta yani boğa koşusu devam ediyor.

Ethereum Yavaş Biçimde Etki Gösteren Bitcoin

Kripto paralar arasında ikinci sıra da yer alan Ethereum 1.534.25$ seviyelerinde alıcı buluyordu. 1760$ seviyelerine tekrardan ulaşabilmek için önündeki en büyük direnç 1540$ seviyesidir. ETH son zamanlarda fiyat ve toplam piyasa değeri olarak kendini çok ileri taşıdı.

Analist, bu altcoin için yazı gösterdi. Piyasanın düzelttiği bir dönemin altından piyasa da ki altların daha iyi performans göstereceğini de ekledi. Altcoinlerin yükselişi ancak Bitcoin rekor seviyeye ulaştıktan sonra olacaktır.

Van de Poppe, alt pazarının önümüzdeki günlerde artacağını düşünüyor. Alt mevsimi çok güçlü başlayacak.

 

 

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here