Home Kripto Para Haberleri Kripto Para Borsaları Kaldıraçlı İşlemlerle Daha Fazla Kullanıcı Çekiyor

Kripto Para Borsaları Kaldıraçlı İşlemlerle Daha Fazla Kullanıcı Çekiyor

0
Kripto Para Borsaları Kaldıraçlı İşlemlerle Daha Fazla Kullanıcı Çekiyor

Kripto kaldıraçlı sistemler dünyadaki çoğu yatırımcının gözdesi olmuş durumda.

Kripto paraların son birkaç yılda benimsenme oranı ile, kripto pazarının finansal piyasalarda yaygınlaştığı gerçeği göz ardı edilemez. Benimsenme oranları, kripto para birimlerinin dijital olarak geliştirilen her işletmeye entegre olma yolunda istikrarlı bir şekilde büyüyor..

Çoğu insan kripto paraların yaygınlaşmasıyla beraber kripto para satın alma yollarını aramıştır ve borsalardan kripto para satın almıştır. Ancak kripto paraların yaygınlaşmasıyla beraber kripto para borsalarında daha fazla kulllanıcıya ulaşmak için daha fazla seçenek sunamaya çalışıyor.

Ençok yaygınlaşan Kripto para borsalarının hemen hemen hepsinde bulunan kaldıraçlı işlemlergöze çarpıyor.

Kripto Paralarda Kaldıraçlı İşlemler Nedir?

Herkes kaldiracli islem nedir diye duyar oluyorum. Kaldiracli islem elindaki sermaye ile daha fazla hacimli islem acip daha fazla kazanmak demek peki bunun riskleri yokmu kaldiracli islemlerin riski acacaginiz pozisyonun yani kaldiracli isleminize gore degisir.

Örnek verecek olursak 1000 dolar ile 10 kaldiracli isleme girince normalde yuzde 1 yapan elinizdeki kagidin kaldiracli islem ile yuzde 10 kazanc saglamaniza yarar ve kaybetmenize tabiki risk olarak buyuk risk almak demektir kaldiracli islemler.

Kripto para borsalari kaldiracla islemlere yogunluk verirken her gecen yeni ozellikler ekliyorlar. Margin trade ile kaldiracli islemlere giren cogu yatirimci kazanc umut ederken cogu husrana ugruyor.

Normal forex kaldiracli islemlerde ulkemizde belli bir kota varken kripto para piyasasindaki kaldiracli islemlerlerde herhangi bir kota uygulamasi yoktur. Girilen kaldirac oranina gore tum paranizi kaybedebilirsiniz veya bir gecede zenginde olabilirsiniz.

Yatırımcıları hızlı fiyat hareketlerine karşı yönlendirirken, piyasa çökmeden önce varlıklarını kaldırmasına yardımcı olur. Bir kripto para ornegi ile, bir Bitcoin’i sizin 100 Bitcoin’e işlem yapma seçeneği ile yatırmak isteyen müşterilerine sunuyor. Kazanma orani yuksek fakat kaybetme oranida bir okadar yuksek bilgi sahibi olmadan girilmemesi gereken islemlerdir.

Kripto Paralarla Kaldiracli İslemlerin Avantajlari

Bir trader sadece bir Bitcoin ile ticaret yapmak istiyorsa ve ticaret yapılamıyorsa, alım satımdan yararlanır, bu da onu sizinle 100 Bitcoin’e ticaret yapmaya açar. Kripto fiyatını takdir ettiğinde, platformda yatırdığı gerçek miktarın yüzde 100’ünü elde ediyor .

Bir kripto para kaldıraçli islem ticaret platformu, bir trader’ın hangisinin en fazla kar sağladığına bağlı olarak kısa veya uzun vadede yatırım yapmasına izin verir. Platformlar, toplu tüccarların işlem ücretleri için çok az ücret alırken varlıklardan toplu kar elde etmelerine izin verir, bu da her iki taraf için de kâr anlamına gelir.

Kripto para kaldıraçli ticaret platformları, platformlarındaki trader’ların 24 saat ticaret yapmalarını sağlar.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here