Home Kripto Para Haberleri Kripto Market Hacmi 1 Trilyon Dolar’ı Geçerek Yeni Bir Döneme Başlangıç Oldu

Kripto Market Hacmi 1 Trilyon Dolar’ı Geçerek Yeni Bir Döneme Başlangıç Oldu

0
Kripto Market Hacmi 1 Trilyon Dolar’ı Geçerek Yeni Bir Döneme Başlangıç Oldu
  • Kripto para piyasa değeri şu anda Marketcap değeri 1 trilyon doların üzerine çıktı
  • Sektör önümüzdeki altı ay içinde 2 milyar dolar değerinde olabilir

Toplam kripto para piyasası değeri büyük bir kilometre taşını geçti, piyasa şimdi 1 trilyon dolar değerinde. Bu Coinmarketcap’ten elde edilen ve piyasanın son 24 saatte% 10’luk bir artış gördüğünü gösteren verilere göre .

Bu, kripto endüstrisinin şu anda 10 trilyon dolarlık altın piyasası değerinin onda biri olduğu anlamına geliyor. Kripto para endüstrisi, yılın başından bu yana hızla büyümeye devam etti. Bitcoin ve diğer kripto varlıkları, birçoğu tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasıyla iyi performans göstermeye devam etti.

Mevcut verilere göre Bitcoin, sektörün piyasa değerinde büyük bir kotaya katkıda bulunuyor. Önde gelen kripto varlığının piyasa değerinde 720 milyar doların üzerinde, en yakın rakibi olan Ethereum’un da sermayesinde 140 milyar doların üzerinde var.

Tether, gibi diğer kripto varlıklar XRP , Litecoin, Cardano, Bitcoin Cash ve diğerleri de onun yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselen kripto piyasa değeri yapım içine kendi kota katkıda bulunmuştur.

Kripto Para Piyasası Total MarketCap 6 İçinde 2 Trilyon Dolara Ulaşacak

ShapeShift’ten Erik Voorhees, kripto piyasası değerinin önümüzdeki altı ay içinde 2 Trilyon dolara ulaşacağını tahmin etti. Ona göre, sektörün mevcut seviyeye ulaşması on yıl sürse de, pazarın bir sonraki trilyona ulaşması çok daha kısa bir süre alacak.

Bir kripto analisti olan Josh Rager, özellikle daha fazla insan Bitcoin ve diğer kripto varlıklarını benimsemeye başladıkça, piyasa değerinin hala yükselme olasılığının olduğunu belirtti.

İki analist, bu varlıkların fiyatını yükseltmeye yardımcı olan kripto varlıklarının kurumsal olarak benimsenme düzeyinin arttığını dikkate almış olabilir.

2021’de tek başına Bitcoin sayısız ATH’sini kırdı. Yazım sırasında, Bitcoin Yeni ATH $ 40 Bin Dolar seviyesini kırdı ve analistler yeni hedef olarak Bitcoin’nin 43 Bin Doları kırabileceğini söyledi.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here