Home Kripto Para Haberleri Kraken CEO’su Yeni Kullanıcıların Arttığını Ve Kripto’nun Hakimiyetinin Artacağına İnanıyor

Kraken CEO’su Yeni Kullanıcıların Arttığını Ve Kripto’nun Hakimiyetinin Artacağına İnanıyor

0
Kraken CEO’su Yeni Kullanıcıların Arttığını Ve Kripto’nun Hakimiyetinin Artacağına İnanıyor

Kraken kripto borsası CEO’su Jesse Powell, kripto para birimlerine olan ilgi arttıkça firmanın yeni kullanıcı sayısında önemli bir artış gördüğünü söylüyor.

Yeni bir Finans röportajında Ceo Powell , hisse senedi piyasasındaki GameStop çılgınlığının ne kadarının kripto para birimlerine yayıldığına ilişkin bir soruya yanıt veriyor .

Aslında oldukça fazla. Ve ilk önce kripto para birimleriyle ticaret yapmaya başlayan insanlar, hisse senedi piyasalarının gerçekte nasıl çalıştığını öğrenmek için şok oluyorlar.

Bu süreçte pek çok aracı var, aslında hisse senetlerine sahip değil, teknik olarak başkasının sahip olması, başka birinin elinde bulundurması, mümkün olmaması onları anında istediğiniz yere taşımak için.

Kraken Ceo’su devam ediyor, Bu çok farklı bir sistem ve artık bir kripto sistemimiz olduğu için artık gerekli olmayan bir sistem olduğunu düşünüyorum.

İnsanların hisselerini alabilecekleri, istedikleri yere taşıyabilecekleri, istedikleri yerde takas edebilecekleri ve doğrudan borsada işlem yapabilecekleri çıplak bir enstrüman sistemiyle çok daha iyi durumda olacağımızı düşünüyorum. “

Powell, Kraken’in yeni kayıtlarda altı kat artışa tanık olduğunu doğruladığından, kripto borsası alana artan ilgiden fayda sağlıyor gibi görünüyor.

“Evet. Yani, son 24 saatte. Açıkça görüldüğü gibi, sadece son gün birçok insanın kripto para birimine girmesine neden olan bir şey oldu. “

Merkezi olmayan finans (DeFi) alanına gelince, Kraken yöneticisi, yeni ortaya çıkan sektörün eski finansal sistemi bozmaya hazır olduğuna inanıyor.

” Ve Ethereum size merkezi olmayan akıllı sözleşmeler, merkezi olmayan borsalar, borç verme protokolleri dünyasına erişim sağlıyor.

DeFi, insanlar bunu bilse de bilmese de, finans dünyasını gerçekten yiyor. Sanırım bundan 10 yıl sonra, hepimiz finansal hizmetlerimizin% 90’ını bir blok zincir üzerinde yapıyor olacağız. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here